Karate

Shogun Żory: zawodnicy uczestniczyli w wakacyjnym obozie karate
0

Zawodnicy żorskiego Klubu Sztuk Walki Shogun Żory uczestniczyli w intensywnym obozie trenningowym w Kołobrzegu.

2016-08-28 10:15 Autor: ps, źródło: Shogun Żory
W turnieju karate kyokushin o Pucharu Prezydenta Miasta Sosnowiec żorscy karatecy wywalczyli osiem medali
0

Żorscy karatecy zdobyli osiem medali w ostatnich przed wakacjami zawodach

W ostatnim przed wakacjami turnieju karate kyokushin żorscy karatecy z klubu Shogun Żory wywalczyli osiem medali.

2016-06-21 09:30 Autor: ps, źródło: Shogun Żory
30 kwietnia w żorskiej hali odbędzie się II edycja Turnieju Karate Kyokushin „SARI CUP”. W poprzedniej edycji wzięło udział ponad 200 zawodników
0

Przed nami II edycja Turnieju Karate Kyokushin „SARI CUP”

Widowiskowe popisy karateków oraz pełne pasji walki na matach będziemy mogli oglądać w żorskiej hali sportowej podczas II Turnieju Karate Kyokushin „SARI CUP”, który odbędzie się 30 kwietnia.

2016-04-15 12:00 Autor: ps, źródło: mat. pras. / UM Żory
Żorzanka Monika Kubryń zdobyła brąz Mistrzostw Europy w Karate Kyokushin, które odbywały się w Katowicach
0

Zawodniczka klubu Shogun Żory z brązem Mistrzostw Europy w Karate Kyokushin

Żorzanka Monika Kobryń, zawodniczka Klubu Karate Kyokushin "Shogun Żory", zdobyła III miejsce, a co za tym idzie brązowy medal, Mistrzostw Europy w Karate Kyokushin.

2015-12-30 10:30 Autor: ps, źródło: mat. prasowe
Karatecy z klubu Shogun Żory wrócili z zawodów z Sieradza z czterema medalami
0

Żorscy karatecy z medalami

Cztery medale przywieźli żorscy karatecy z międzynarodowych zawodów, które w sobotę 10 października 2015 r. odbyły się w Sieradzu.

2015-10-14 10:45 Autor: ps, źródło: Shogun Żory
0

30 walk w ciągu godziny. Piórkowski zdał test

Trenujący karate, sensei Janusz Piórkowski (4 dan), w ciągu godziny stoczył 30 walk pod rząd z kolejnymi przeciwnikami. Tak zwany test 30 kumite (kumite – z jap. walka) odbył się w hali sportowej w Żorach.

2015-07-11 09:45 Autor: mkor, źródło: mat.pras.
0

Sprawdź, kto ćwiczy karate i został nagrodzony przez Prezydenta Miasta

Klubu Sztuk Walki „Shogun” Żory podsumował sezon 2014/2015. W trakcie całego roku wystartowało 18 zawodników. Jak się spisali?

2015-07-03 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Karate: medal za medalem

Po dziesięciu medalach zdobytych na Pucharze Śląska w Rudzie Śląskiej i zawodach w Wodzisławiu żorscy karatecy wywalczyli kolejne trofea.

2015-06-18 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Medalowy sukces żorskich karateków

Młodzi żorscy karatecy Klubu Sztuk Walki SHOGUN Żory w ostatni weekend nie odpoczywali. Walcząc w dwóch turniejach dzień po dniu wywalczyli w sumie dziesięć medali.

2015-05-23 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Brąz Mistrzostw Śląska dla żorskiego karateki

Sukcesem zakończył się wyjazd zawodników Klubu Sztuk Walki „Shogun Żory” na XXXV Mistrzostwa Śląska Karate Kyokushin, które odbyły się 14 marca 2015 r. w Siemianowicach Śląskich.

2015-04-03 16:00 Autor: mkor, źródło: mat.pras