Karate kyokushin

0

Spróbuj karate. Za darmo

Do końca wakacji będzie można spróbować swoich sił w karate zupełnie za darmo. W środy zajęcia będą miały miejsce na hali MOSiR-u w Żorach.

2013-08-06 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Kobryń potwierdza klasę. Jej koledzy też blisko złota

Za nami Otwarte Mistrzostwa Rudy Śl. w Karate Kyokushin Dzieci i Mlodziezy. Żorskie Centrum Karate Kyokushin SHOGUN Żory 1980 zdobyło 6 medali.

2013-06-06 00:00 Autor: mkor
0

Złota Monika Kobryń!

Do rywalizacji z bardziej utytułowanymi przeciwniczkami wystartowała bez żadnych kompleksów i okazała się pośród nich najlepsza. Monika Kobryń zdobyła złoty medal młodziczek w międzywojewódzkich mistrzostwach karate kyokushin.

2013-04-06 00:00 Autor: Mateusz Kornas
Kacper Danilkiewicz z Klubu Karate Kyokushin Shogun Żory otrzymał najwięcej głosów.
0

Konkurs Młody Sportowiec 2012 rozstrzygnięty!

Zakończyło się głosowanie na Młodego Sportowca 2012. Internauci mogli wybierać spośród czterech młodych sportowców z czterech żorskich klubów, którzy zakwalifikowali się do finału konkursu. Najwięcej głosów otrzymał Kacper Danilkiewicz z Klubu Karate Kyokushin Shogun Żory.

2012-12-18 00:00 Autor: mk
0

Worek medali żorskich karateków

Siedem medali, w tym dwa złote, wywalczyli karatecy klubu Shogun Żory na IV Mikołajkowym Turnieju Karate Kyokushin, który w sobotę 15 grudnia odbył się w jastrzębskiej hali Omega. W klasyfikacji medalowej żorski klub z siedmioma medalami wywalczył trzecie miejsce.

2012-12-17 00:00 Autor: Shogun Żory
0

Wybieramy Młodego Sportowca 2012. Rusza głosowanie!

Czterech sportowców z czterech żorskich klubów zakwalifikowało się do konkursu na "Młodego Sportowca 2012". Teraz Wasza kolej na wyłonienie laureata. Już dziś rusza głosowanie.

2012-12-10 00:00 Autor: mk
0

Kolejne sukcesy żorskich karateków

Cztery miejsca na podium zdobyli młodzi karatecy z Żor na zawodach „Grand Prix Europy Dzieci i Młodzieży o tytuł Walecznego Lwa”, które odbyły się w sobotę 16 czerwca w Katowicach Szopienicach.

2012-06-19 00:00 Autor: Shogun Żory
od lewej: Kacper Danilkiewicz, Bartosz Cębrzyna, Dominik Chabrzyk
0

Dwa srebra żorskich karateków

Dwa srebrne medale wywalczyli żorscy karatecy na III Mikołajkowym Turnieju Karate Kyokushin, który odbył się w sobotę 10 grudnia w Jastrzębiu-Zdroju.

2011-12-13 00:00 Autor: Tomasz Górecki - Shogun Żory