KS Żory

1

Rozbici kadrowo żorzanie przegrywają w Katowicach

KS Żory po serii dwóch zwycięstw znowu musiał przełknąć gorycz porażki, gdy został dosłownie rozgromiony przez BKS Spartę Katowice 8:1.

2015-06-01 00:00 Autor: mkor, źródło: KS Żory
0

Pewne zwycięstwo KS Żory nad Piastem

KS Żory wygrało kolejny, drugi z rzędu mecz. Tym razem przeciwnikiem był KS Piast Bieruń Nowy, który został pokonany 1:0 przez podopiecznych Lecha Kwiatkowskiego.

2015-05-28 00:00 Autor: mkor, źródło: KS Żory
1

Wysoka porażka KS Żory z Mikołowem

KS Żory doznało kolejnej porażki. Tym razem podopieczni Lecha Kwiatkowskiego przegrali wyjazdowe spotkanie z AKS Mikołów.

2015-05-17 07:00 Autor: mkor, źródło: KS Żory
0

KS Żory jedzie do Mikołowa i liczy na przerwanie złej passy

Już jutro o 17:00 w Mikołowie odbędzie się kolejna kolejka ligi okręgowej. Tym razem KS Żory zmierzy się z AKS Mikołów, celem jest przerwanie złej passy i zwycięstwo.

2015-05-15 00:00 Autor: mkor
1

Druga połowa zaprzepaściła cały wysiłek. Spadek to już formalność

Piłkarze KS-u Żory pomimo dobrej pierwszej połowy przegrali kolejne spotkanie. Tym razem okazali się gorsi od Unii Bieruń Stary, której ulegli 0:3.

2015-05-11 20:41 Autor: mkor, źródło: KS Żory
0

KS Żory: wygrać w Bieruniu Starym!

W 23. kolejce ligi okręgowej piłkarze KS-u Żory wyjeżdżają na spotkanie z Unią Bieruń Stary. Czy mają wreszcie na ligowe zwycięstwo?

2015-05-08 09:05 Autor: mkor
0

Wywalczyli remis. Pierwszy punkt KS-u od września

W zaległej 20. kolejce ligi okręgowej piłkarze KS-u Żory zremisowali na własnym boisku z Pogonią Imielin 2:2 (0:0). To drużyna, która zajmuje 4.miejsce w tabeli. Klubowa strona nazywa ten wynik bez wahania - zwycięskim remisem.

2015-04-29 22:37 Autor: mkor, źródło: KS Żory
0

Żorscy piłkarze od września bez punktu

W meczu 20. kolejki KS Żory przegrał z LKS-em Łąka 0:3 (0:1). Pomimo niezłej gry, żorska drużyna wciąż nie przerwała fatalnej passy - od 14-stu spotkań nie zdobyła nawet punktu.

2015-04-21 18:49 Autor: mkor, źródło: KS Żory
0

Za darmo na mecz KS-u

Dzisiejsze popołudnie można spędzić na stadionie przy ul. Wolności. KS Żory zagra z u siebie z LKS-em Łąka.

2015-04-19 12:26 Autor: mkor, źródło: KS Żory
0

Wysoka porażka KS Żory

Piłkarze KS-u Żory przegrali na wyjeździe ze Zniczem Jankowice 0:5. Drużyna jest coraz bliżej spadku do A klasy. Niezmiennie okupuje ostatnie miejsce w tabeli.

2015-04-15 07:00 Autor: mkor, źródło: KS Żory