Lekkoatletyka Żory

Łzy smutku i radości. Ewa Swoboda z historycznym wynikiem!
0

Takiego scenariusza nie wymyśliliby nawet najlepsi scenarzyści. Wczoraj (21 sierpnia) w Budapeszcie działy się niesamowite sceny. Najpierw łzy smutku po 3. miejscu w półfinale, później łzy radości po zmianie zdania sędziów, a na koniec historyczny wynik Ewy Swobody. Żorzanka 6. sprinterką świata!

2023-08-22 13:00 Autor: Kamil Budniok
MŚ: Ewa Swoboda w półfinale. Dziś walka o finał i być może medal!
0

Trwają Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce. Dziś (21 sierpnia) Ewa Swoboda powalczy o awans do finału w biegu na 100m!

2023-08-21 13:00 Autor: KB
Sukces młodych lekkoatletów w Warszawie
0

Żorscy uczniowie, Nikodem i Alan Sojczyńscy wraz ze swoim opiekunem Arturem Skupińskim wzięłi udział w Lekkoatletycznych Nadziejach Olimpijskich 2022. Był to finał ogólnopolskiich zawodów sportowych, do których wcześniej zawodnikom udało się awansować. Żorzanie odnieśli w Warszawie sukces.

2022-10-17 15:00 Autor: KB
Sukces uczniów Szkoły Podstawowej nr 9. Awansowali na Mistrzostwa Polski
0

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9 w Rowniu, Nikodem i Alan Sojczyński awansowali na Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce. Awans ten wywalczyli dzięki bardzo dobrym wynikom na Mistrzostwach Wojewódzkich, które odbyły się 8 września. Nikodem Sojczyński zdobył tytuł wicemistrza Śląska.

2022-09-28 13:00 Autor: KB, źródło: SP9
Mistrzostwa Świata. Ewa Swoboda poza finałem
0

Ewa Swoboda nie awansowała do finału biegu na 100 metrów na Lekkoatletycznych Mistrzostwa Świata w Eugene. Mimo dobrego biegu żorzanka zakończyła swój występ na półfinale. Przed Swobodą jeszcze bieg w sztafecie.

2022-07-18 14:30 Autor: KB
Ewa Swoboda zrezygnuje z udziału w Mistrzostwach Świata?
0

Kilka dni temu sprinterka z Żor została Mistrzynią Europy do lat 23 w kategorii bieg na 100m. Po zawodach całą Polską wstrząsnęła wypowiedź żorzanki, która zasugerowała, że może zrezygnować z występu na Mistrzostwach Świata.

2019-07-17 08:00 Autor: redakcja
Ewa Swoboda została mistrzynią Europy!
1

Żorzanka wywalczyła złoty medal na lekkoatletycznych mistrzostwach Europy do lat 23 w biegu na 100m! Ewa Swoboda obroniła tym samym tytuł, który zdobyła już dwa lata temu w Bydgoszczy.

2019-07-15 10:47 Autor: maj
Ewa Swoboda pobiła rekord Polski i zakwalifikowała się do Mistrzostw Świata!
0

Żorzanka wygrała bieg na 100 metrów podczas Memoriału Janusza Kusocińskiego w Chorzowie i zakwalifikowała się tym samym na Mistrzostwa Świata w Dosze!

2019-06-17 11:01 Autor: maj
Zawodnicy UKS
0

Zawodnicy UKS "Czwórka" Żory pobili swoje rekordy życiowe

21 lutego w Ostrawie odbył się międzynarodowy mityng lekkoatletyczny Youth Athletics Indoor Ostrava, w którym uczestniczyli i promowali miasto najmłodsi zawodnicy UKS "Czwórka" Żory

2019-02-25 10:03 Autor: UKS Czwórka Żory
Ewa Swoboda wygrała IAAF World Indoor Tour oraz została mistrzynią Polski!
2

W sobotę Ewa Swoboda została mistrzynią Polski po biegu w Toruniu, podczas którego uzyskała wynik 7,15 sekund. To jednak nie koniec dobrych wiadomości dla 21-letniej żorzanki. Tego samego dnia dowiedziała się, że zwyciężyła również w serii mityngów IAAF World Indoor Tour!

2019-02-18 14:22 Autor: maj