Liga Klubów Śląska

Kinga Szymańska (pierwsza z prawej) wywalczyła podium na zawodach w Radlinie
0

Pływanie w Radlinie: Kinga Szymańska na podium

Czterech zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Salmo Żory wzięło udział w zawodach Ligi Klubów Śląska rozegranych na pływalni w Radlinie. W silnie obsadzonych wyścigach najlepiej spisała się Kinga Szymańska, która zajęła 3. miejsce na 50m stylem motylkowym.

2015-03-10 20:03 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
Najlepszy klub na Śląsku rocznika 2001
0

Salmo Żory wciąż na szczycie województwa

Duży sukces pływaków Salmo Żory. Zawodnicy z rocznika, podczas ostatniej rundy Ligi Klubów Śląska, obronili tytuł mistrzów Śląska, który wywalczyli przed rokiem.

2014-05-22 18:20 Autor: mkor
1

Salmo Żory z Pucharem LKŚ!

UKS Salmo Żory zdobył Puchar Ligi Klubów Śląska. Tym samym podopieczni Tomasza Śliwki i Pawła Nowaka zostali najlepszą drużyną na Śląsku.

2013-05-18 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
Sztafeta dziewcząt, które zajęły III. miejsce
0

UKS Salmo: druzgocąca przewaga nad rywalami

Zawodnicy UKS Salmo Żory(rocznik 2001) nie zwalniają tempa. Po udanych występach na arenie międzynarodowej w Berlinie przyszedł czas występu w III rundzie Ligi Klubów Śląska w Tychach.

2013-03-18 00:00 Autor: mkor, źródło: UKS Salmo