Marcel Sadło

1

Złote Salmo. Bezkonkurencyjny Szymon Jaworski

W ubiegłym tygodniu w Gliwicach odbyły się letnie Mistrzostwa Śląska. UKS Salmo Żory potwierdziło ponownie swoją klasę i zdobyło 26 medali.

2015-06-20 18:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

UKS Salmo Żory nie zwalnia tempa i po raz kolejny zostaje najlepszym klubem na Śląsku

Zawodnicy UKS Salmo Żory dużymi krokami wkraczają w „duży pływacki świat”. Uczniowie z Gimnazjum nr 4 w Żorach uczestniczyli w ostatnich dniach w Grand-Prix Polski oraz w ostatniej, IV rundzie Ligi Klubów Śląskich.

2015-05-25 22:01 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
4

Mamy mistrza Polski 14-latków w pływaniu!

Szymon Jaworski z UKS-u Salmo Żory sięgnął po tytuł najlepszego pływaka w Polsce wśród 14-latków na 100m stylem zmiennym. Wszystko działo się podczas zawodów w Olsztynie, gdzie z powodzeniem startowali również pozostali zawodnicy żorskiego klubu.

2015-03-11 19:03 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Śląsk vs. Polska, czyli bitwa pływacka z udziałem pływaków z Żor

W Katowicach rozegrano mocno obsadzony miting pływacki zwany bitwą pływacką - Polska vs. Śląsk. W Puchar Silesia zwyciężyła reprezentacja Śląska, a pływacy Salmo Żory mocno przyczynili się do tego zwycięstwa.

2015-02-24 17:07 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
Szymon Jaworski w roli zwycięzcy
0

Szymon Jaworski bezkonkurencyjny

Pływacy UKS Salmo Żory znowu mogli zaprezentować swoje umiejętności. Tym razem podczas II edycji Ligi Klubów Śląskich Szkół Gimnazjalnych i Licealnych w Gliwicach.

2014-11-25 19:55 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
Milbrant na I stopniu podium 200m stylem klasycznym
0

Pływanie: dwóch mistrzów Śląska z Żor!

Żory pływaniem stoją. Szymon Jaworski i Kacper Milbrant wywalczyli złote medale podczas mistrzostw Śląska, które miały miejsce w Gliwicach. Mistrzowska okazała się także sztafeta chłopców.

2013-11-22 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe