Martyna Ziebura

Martyna Ziebura wicemistrzynią Polski
0

Zawodniczka UKS Czwórka Żory – Martyna Ziebura zdobyła srebrny medal w biegu na 200m na Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów, które odbyły 9-11 lutego w Toruniu.

2018-02-17 12:05 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
EYOF: Martyna Ziebura na Olimpijskim Festiwalu Młodzieży Europy w Gyor
0

Martyna reprezentująca barwy „Czwórki” Żory, wystartowała w finale sztafet 4x100 na Europejskim Festiwalu Młodzieży, EYOF.

2017-07-31 20:39 Autor: PS
Halowe Mistrzostwa Śląska: sześć medali padło łupem UKS-u „Czwórki”
0

Lekkoatleci z Żor powtórzyli sukces sprzed roku. Na Halowych Mistrzostwach Śląska w Ostrawie ponownie zdobyli sześć medali.

2017-02-04 19:00 Autor: df, źródło: UKS "Czwórka" Żory
0

Martyna Ziebura biegnie śladami Swobody? Jest halową mistrzynią Śląska!

Podczas Halowych Mistrzostwach Śląska Młodzików w Lekkiej Atletyce swój talent zaprezentowała kolejna podopieczna Iwony Krupy. Tym razem po złoto w biegu na 60m sięgnęła Martyna Ziebura.

2015-02-23 21:35 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Trzy złote medale UKS Czwórki na halowych mistrzostwach Śląska

Ewa Swoboda, Martyna Ziebura i Paweł Dzida wrócili z Halowych Mistrzostwa Śląska w Lekkiej Atletyce ze złotymi medalami. W zawodach, które miały miejsce w Brzeszczach i w Spale wystartowali też inni zawodnicy UKS-u Czwórki Żory.

2015-01-29 20:37 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
1

Dzida i Gałuszka zwyciężają w Częstochowie

Świetny wynik Pawła Dzidy i Mateusza Gałuszki. Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego” Czwórka” Żory zdobyli złote medale na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików (1999- 2000) w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w miniony weekend w Częstochowie.

2014-09-20 00:00 Autor: mkor, źródło: UKS Czwórka