Mecz piłki ręcznej kobiet żory

Udane zakończenie sezonu. MTS wygrywa w Krakowie
0

Zawodniczki MTS-u Żory zakończyły sezon zwycięstwem. W sobotę szczypiornistki z Żor zagrały wyjeździe z Cracovią. Kraków okazał się szczęśliwy dla przyjezdnych. Żorzanki wygrały to spotkanie 28:21.

2022-05-22 16:16 Autor: KB
Dziewiątka pokonana. MTS Żory z kolejnym zwycięstwem
0

Wczoraj zawodniczki MTS-u Żory rozegrały mecz w ramach 21. kolejki 1 Ligi piłkarek ręcznych. Zespół MTS-u mierzył się na wyjeździe z Dziewiątką Legnica. Zawodniczki z Żor zdołały pokonać rywalki 32:26 i przynajmniej do dzisiaj mają taką samą liczbę punktów co liderki z Chorzowa. Za tydzień ostatnie spotkanie tego sezonu.

2022-05-15 11:24 Autor: KB
Walka do ostatnich minut. MTS Żory wygrywa
0

Zespół MTS-u Żory w meczu 20. kolejki rozgrywek 1 Ligi Kobiet Grupy B wygrał z drużyną SPR Olkusz 28:26. Kibice zgromadzeni w żorskiej hali do ostatnich minut musieli drżeć o wynik starcia swoich ulubienic. Gospodynie pokazały zimną krew i ostatecznie zdołały odskoczyć rywalkom na dwie bramki. Mimo słabszej pierwszej połowy MTS wygrał to spotkanie i nadal zajmuje 2. miejsce w lidze.

2022-05-10 13:00 Autor: KB