Medale

Mistrzostwa Polski Juniorów w pływaniu: Szymon Jaworski, Kacper Milbrant i Piotr Zdziebło z medalami
0

Dobiegły końca trzy dniowe zmagania na Mistrzostwach Polski u-16 w pływaniu. Tegoroczna edycja rozgrywana była na basenie Wodna Nuta w Opolu. Spore sukcesy odnieśli na tych zawodach reprezentanci Żor.

2017-07-23 12:35 Autor: PS, źródło: UKS SALMO Żory
Żorska Akademia Talentów ze srebrnym medalem w turnieju Kinder +Sport
0

W rozgrywanym w dniach 26-29.06.2017 Ogólnopolskim Finale rozgrywek Kinder +Sport w mini piłce siatkowej drużyna Żorskiej Akademii Jastrzębskiego Węgla w kategorii „czwórek” wywalczyła srebrne medale.

2017-07-07 13:25 Autor: PS, źródło: Żorska Akademia Talentów
Kacper Kudyba z medalami i powołaniem do kadry narodowej
0

Od 30 czerwca do 2 lipca w miejscowości Baskovce odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Słowacji w Lekkoatletyce na zaproszenie organizatora wzięło w nich udział czworo reprezentantów IKS Cieszyn w tym mieszkający w Żorach Kacper Kudyba.

2017-07-06 09:29 Autor: PS, źródło: IKS Cieszyn
W turnieju karate kyokushin o Pucharu Prezydenta Miasta Sosnowiec żorscy karatecy wywalczyli osiem medali
0

Żorscy karatecy zdobyli osiem medali w ostatnich przed wakacjami zawodach

W ostatnim przed wakacjami turnieju karate kyokushin żorscy karatecy z klubu Shogun Żory wywalczyli osiem medali.

2016-06-21 09:30 Autor: ps, źródło: Shogun Żory
Młodzi pływacy z UKS Salmo Żory zdobyli łącznie 12 medali Mistrzostw Śląska, które odbyły się pod koniec maja w Radlinie
0

UKS Salmo Żory z medalami Mistrzostw Śląska 12-latków

Pod koniec maja na basenie w Radlinie odbyły się Mistrzostwa Śląska 12-latków w pływaniu, w których wziął udział Uczniowski Klub Sportowy Salmo Żory.

2016-06-03 10:00 Autor: ps, źródło: materiały prasowe
Troje zawodników UKS-u Salmo Żory wzięło udział w międzynarodowych zawodach w Kędzierzynie-Koźlu
0

UKS Salmo Żory: cztery medale na zawodach w Kędzierzynie-Koźlu

W miniony weekend odbyły się VII Międzynarodowe Mistrzostwa Miasta Kędzierzyna-Koźla w pływaniu - „Koziołki Pływackie 2016”, na których nie zabrakło żorskiego klubu UKS Salmo Żory.

2016-05-22 11:00 Autor: ps, źródło: UKS Salmo Żory
Zawodnicy Octagonu Żory zdobyli łącznie trzy medale Pucharu Polski i jeden medal Paris Open 2016
0

Zawodnicy Octagon Żory z medalami Paris Open i Pucharu Polski w jiu-jitsu

Zawodniczka Octagonu Żory, wodzisławianka Sandra Pniak, zdobyła w krótkim czasie dwa ważne trofea - srebro Paris Open 2016 oraz złoto Pucharu Polski BJJ w Koninie. Medale Pucharu Polski trafiły również do innych zawodników żorskiego klubu.

2016-05-13 11:18 Autor: ps, źródło: Octagon Team Żory
Zawodnicy Klubu Olimpiad Specjalnych Koniczynka Żory zdobyli łącznie aż pięć medali w zawodach bowlingowych
0

Pięć medali żorskiego Klubu Olimpiad Specjalnych Koniczynka na zawodach bowlingowych

Pod koniec marca w Katowicach, w kręgielni "Garage", odbył się XXVI Śląski Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych, w którym wzięło udział ponad 100 zawodników z 22 klubów.

2016-04-08 11:45 Autor: ps, źródło: KOS Koniczynka Żory
Żorzanie z Octagon Team spisali się znakomicie i przywieźli sporo medali z zawodów MMA w Sochaczewie
0

Medalowe żniwa Octagon Team Żory na zawodach w Sochaczewie

Dużym sukcesem zawodników Octagon Team Żory zakończyła się jubileuszowa edycja Amatorskiej Ligii MMA - "ALMMA 100 Sochaczew". Wszyscy reprezentanci naszego miasta pokazali bardzo wysoką formę i zdobyli na tej imprezie medale.

2016-02-29 09:00 Autor: ps, źródło: Octagon Team Żory
Zawodnicy żorskiej drużyny Octagon zdobyli pięć medali na lidze brazylijskiego jiu-jitsu Spartan Fight Challengers w Bytomiu
0

Pięć medali żorskiego Octagonu na Spartan Fight Challengers

Zawodnicy klubu Octagon Team Żory wzięli udział w turnieju Spartan Fight Challengers - Lidze Brazylijskiego Jiu-jitsu w Bytomiu. Występ okazał się sukcesem, bowiem żorzanom udało się zdobyć łącznie 5 medali.

2016-02-23 12:00 Autor: ps, źródło: Octagon Team Żory