Mieczysław Jakubowski

Piłkarze SP 13 Mistrzami Śląska
0

Piłkarze Szkoły Podstawowej nr 13 zostali Mistrzami Śląska. Żorska ekipa przez całe rozgrywki przeszła jak burza pod czujnym okiem trenera Mieczysława Jakubowskiego.

2017-07-07 16:23 Autor: gs, źródło: materiały prasowe
Pięciu zawodników MKS-u Żory z rocznika 2004 zostało powołanych do Kadry Podokręgu Rybnik
0

Zawodnicy MKS-u Żory w Kadrze Podokręgu Rybnik

Pięciu zawodników Młodzieżowego Klubu Sportowego Żory z rocznika 2004 zostało powołanych do 15-osobowej Kadry Podokręgu Rybnik.

2016-07-07 09:45 Autor: ps, źródło: MKS Żory
Nowy radny Mieczysław Jakubowski (pierwszy z prawej) złożył uroczyste ślubowanie podczas sesji Rady Miasta 23 czerwca
2

Zmiany w Radzie Miasta Żory. Nowy radny już zaprzysiężony

Skład żorskiej Rady Miasta uległ zmianom. W związku ze złożeniem mandatu przez Dariusza Domańskiego, na jego miejsce został powołany nowy radny - Mieczysław Jakubowski.

2016-06-24 11:35 Autor: wk
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 w Żorach zagrali w Warszawie z najlepszymi szkołami w Polsce
0

Żorscy uczniowie zagrali w Warszawie z najlepszymi szkołami w Polsce

Od 29 kwietnia do 2 maja uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 w Żorach walczyli w Wielkim Finale Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" organizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej i firmę Tymbark.

2016-05-06 09:56 Autor: ps, źródło: SP-13 Żory
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 w Żorach awansowali do finału Pucharu Tymbarka i na początku maja zagrają na Stadionie Narodowym
0

Znamy piłkarskich mistrzów województwa śląskiego. Wśród nich żorska szkoła

W rozegranym na początku kwietnia wojewódzkim finale rozgrywek "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku" uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13, należącej do Zespołu Szkół nr 6 Mistrzostwa Sportowego w Żorach, walczyli o powtórzenie sukcesu z ubiegłego roku, jakim była wygrana uczniów rocznika 2003 w tej rywalizacji.

2016-04-14 10:00 Autor: ps, źródło: organizator / SP13 Żory
Drużyna KOS Koniczynka Żory zwyciężyła XVIII Regionalny Turniej Koszykówki Olimpiad Specjalnych w Rybniku
0

Żorska „Koniczynka” na Regionalnym Turnieju Koszykówki Olimpiad Specjalnych

2 grudnia w hali Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku odbył się XVIII Regionalny Turniej Koszykówki Olimpiad Specjalnych, w którym wzięło udział 8 zespołów.

2015-12-21 12:00 Autor: ps, źródło: KOS Koniczynka
0

Koniczynka na XXIV Regionalnym Turnieju Bowlingowym

W minionym tygodniu na kręgielni „Garage” w Katowicach odbył się XXIV Regionalny Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych, w którym wzięło ponad 90 zawodników.

2015-06-29 10:01 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Integracyjny Turniej Piłki Nożnej i Ringo za nami

Dzięki pomocy finansowej Urzędu Miasta w ubiegłym tygodniu odbył się Integracyjny Turniej Piłki Nożnej i Ringo na obiektach sportowych ZSS w Żorach.

2015-06-17 13:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Sukcesy Koniczynki na turniejach piłki nożnej

Klub Olimpiad Specjalnych „Koniczynka” Żory uczestniczył w ostatnim czasie w Regionalnym Turnieju Piłki Nożnej oraz Regionalnym Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Zunifikowanych.

2015-06-13 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

MKS Żory w Głuchołazach zagrał z Widzewem Łódź

Początek lutego uczniom Zespołu Szkół nr 6 oraz zawodnikom MKS Żory 2004 upłynął pod znakiem obozu sportowego w Głuchołazach. Mogli się tam zmierzyć m.in. z rówieśnikami z łódzkiego Widzewa.

2015-02-08 06:30 Autor: mkor, źródłó: MKS