Mistrzostwa Polski

0

UKS Salmo Żory kończy sezon z tytułami Mistrza i Wicemistrza Polski

Podczas letnich Mistrzostw Polski, które odbyły się w Lublinie w dniach 15-17 lipca, zawodnicy z rocznika 2001 spisali się na złoty i srebrny medal.

2016-07-27 09:45 Autor: ps, źródło: MOSiR Żory
Gepardy Żory zdobyły Mistrzostwo Polski Kadetów na zawodach w Rybniku
1

Gepardy Żory z Mistrzostwem Polski Kadetów

Gepardy Żory zdobyły Mistrzostwo Polski Kadetów (juniorów młodszych U-15 lat) na zawodach, które odbyły się w Rybniku.

2016-07-12 14:00 Autor: ps, źródło: Gepardy Żory
Ewa Swoboda wywalczyła złoto na Mistrzostwach Polski Seniorów, które odbyły się w Bydgoszczy
0

Nie mogło być inaczej. Mistrzostwo Polski Seniorów dla Ewy Swobody!

Ewa Swoboda udowodniła, że jest najlepszą sprinterką w Polsce zdobywając wczoraj złoty medal Mistrzostw Polski Seniorów.

2016-06-25 08:35 Autor: ps, źródło: mat. pras. / PZLA
Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla wywalczyła wicemistrzostwo Polski ulegając jedynie juniorom z Rzeszowa
0

Juniorzy z Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla wicemistrzami Polski

W Leżajsku od środy rozgrywany był turniej finałowy o mistrzostwo Polski juniorów. W stawce ośmiu najlepszych drużyn w kraju była również ekipa juniorska z Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla.

2016-04-20 10:15 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Ilona Koper, zawodniczka żorskiego Octagonu, zdobyła na zawodach w Luboniu złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski
0

Dwa tytuły mistrzowskie zdobyli zawodnicy żorskiego Octagonu na Mistrzostwach Polski w jiu-jitsu

Żorska drużyna Octagonu wzięła udział w dwudniowych Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Luboniu. Zawodnicy przywieźli trzy medale, w tym dwa tytuły mistrzowskie!

2016-03-20 10:15 Autor: ps, źródło: Octagon Team Żory
Piotr Ździebło oraz Izabella Kusak wzięli udział w zimowych Mistrzostwach Polski w pływaniu rocznika 2002
0

UKS Salmo Żory: rocznik 2002 na Mistrzostwach Polski

Młodzi zawodnicy UKS Salmo Żory z rocznika 2002 brali udział w zimowych Mistrzostwach Polski w Olsztynie.

2016-03-16 11:11 Autor: ps, źródło: UKS Salmo Żory
1

Gepardy zdobyły złoto na Mistrzostwach Polski. Co za początek sezonu!

Sezon baseballowy jeszcze się na dobre nie rozkręcił, a już drużyna Gepardów Żory odniosła pierwszy sukces. Wczoraj w Osielsku k. Bydgoszczy na baseballowych Mistrzostwach Polski do 21 lat, drużyna Gepardy Żory zdobyła złoty medal.

2014-04-07 08:45 Autor: wk
2

62-letnia żorzanka ma apetyt na medale!

Zdrowia, wyśmienitej formy i ogromnej pasji można pozazdrościć mieszkance Żor, Zofii Pychowskiej. Choć nie przystoi wypominać wieku kobiecie, jednak trzeba o nim wspomnieć, bowiem żorzanka w wieku 62 lat zdobyła drugie mistrzostwo Polski i pobiła, ustanowiony przez siebie, rekord kraju w wyciskaniu sztangi leżąc!

2014-04-03 08:59 Autor: Wioleta Kurzydem
0

Gepardy Żory uciekają spod gilotyny. Ciągle szansa na medal!

Gepardy Żory wciąż walczą o brązowy medal mistrzostw Polski. Po dwóch wyjazdowych porażkach ze Stalą Kutno, w Żorach nasz zespół musiał dwukrotnie wygrać. I to się udało.

2013-10-16 00:00 Autor: mkor, źródło:
Puchar Polski - na tym dorobek Gepardów w tym sezonie niestety się zakończył
0

Gepardy Żory nie będą mistrzami Polski

Podwójnej korony nie bedzie. W decydującym meczu półfinałowym krajowych mistrzostw, Gepardy Żory przegrały po emocjonującej końcówce z Centaurami Warszawa 3:4.

2013-09-29 00:00 Autor: mkor, źródło: facebook