Mistrzostwo Polski

Młodzicy Jastrzębskiego Węgla na podium!
0

Doskonale spisał się zespół młodzików Żorskiej Akademii Talentów w turnieju finałowym o mistrzostwo Polski. Podopieczni Dawida Hołdy przywieźli z Dębicy brązowe medale.

2017-05-16 21:03 Autor: gs, źródło: Jastrzębski Węgiel
Żorska Akademia Koszykówki zdobyła Mistrzostwo Polski U-14
0

Żorska Akademia Koszykówki Mistrzem Polski!

Zawodnicy ŻAK Żory w miniony weekend zdobyli w Białymstoku Mistrzostwo Polski w kategorii MU-14. Do finałów w Białymstoku zawodnicy ŻAK przystępowali w roli jednego z głównych faworytów do medalu.

2016-06-24 08:48 Autor: ps, źródło: ŻAK
Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla zdobyła Mistrzostwo Polski Kadetów
0

Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla Mistrzem Polski Kadetów

Ciąg dalszy znakomitych informacji związanych z Akademią Talentów Jastrzębskiego Węgla w tym sezonie. W niedzielę w pomorskim Człuchowie złoty medal Mistrzostw Polski wywalczyli kadeci jastrzębskiej drużyny.

2016-05-10 16:10 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Zawodnicy UKS Salmo Żory zdobyli Mistrzostwo Polski w sztafecie chłopców na 100 m stylem dowolnym
0

UKS Salmo Żory Mistrzem Polski w sztafecie chłopców

Zawodnicy pływackiego klubu UKS Salmo Żory podczas zimowych Mistrzostw Polski 15-latków zdobyli niejeden medal. Na największe uznanie zasługuje złoto w sztafecie na 100 m stylem dowolnym.

2016-03-11 10:00 Autor: ps, źródło: UKS Salmo Żory
0

Weteranka z Żor mistrzynią Polski w wyciskaniu sztangi

2 czerwca odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Wyciskaniu Sztangi w pozycji leżącej. I miejsce w kategorii weteranek zajęła Zofia Pychowska reprezentująca nasze miasto.

2012-06-13 00:00 Autor: Redakcja