MKS Żory

0

Nabór do klas piłkarskich w szkole podstawowej i gimnazjum

Ruszył nabór do klas mistrzostwa sportowego. Organizuje go młodzieżowy Klub Sportowy Żory oraz Zespół Szkół nr 6 w Żorach. Chodzi o klasę IV szkoły podstawowej i I klasę gimnazjum.

2015-03-26 10:13 Autor: mkor, źródło: MKS Żory
0

Gala MKS-u Żory: wyróżnili najlepszych zawodników młodego pokolenia

-Gramy dla Was i z Wami już od 5 lat - pod takim hasłem przeprowadzona była tegoroczna Gala Sportu MKS-u Żory. Podczas imprezy klub zajmujący się szkoleniem młodych piłkarzy wyróżnił tych najzdolniejszych.

2015-02-17 08:18 Autor: mkor, źróło: MKS Żory
0

MKS Żory w Głuchołazach zagrał z Widzewem Łódź

Początek lutego uczniom Zespołu Szkół nr 6 oraz zawodnikom MKS Żory 2004 upłynął pod znakiem obozu sportowego w Głuchołazach. Mogli się tam zmierzyć m.in. z rówieśnikami z łódzkiego Widzewa.

2015-02-08 06:30 Autor: mkor, źródłó: MKS
Od lewej Andrzej Nowaczyk, Mieczysław Jakubowski i prezes Tomasz Wnuk - nowy zarząd KS Żory
1

Nie będzie likwidacji KS Żory. Jest nowy zarząd!

Wybór nowego zarządu, połączenie z MKS-em lub likwidacja klubu - to były trzy opcje, jakie mieli do wyboru członkowie Walnego Zgromadzenia KS Żory. Zwyciężyła ta pierwsza.

2015-01-31 08:50 Autor: Mateusz Kornas
0

Świetny start młodych piłkarzy MKS-u Żory

Zawodnicy MKS-u Żory rocznika 2004 znakomicie spisali się podczas turnieju halowego o Puchar Wójta Gminy Świerklany. Zajęli tam drugie miejsce, a Marek Głowacz został najlepszym bramkarzem turnieju.

2015-01-26 17:51 Autor: Mateusz Kornas
0

MKS Żory: przed nami halowe turnieje piłki nożnej

MKS Żory w miesiącach styczeń - marzec 2015 jest organizatorem cyklu Halowych Turniejów Piłki Nożnej Żory 2015, które będą odbywać się w Hali Sportowej Suszec i w Hali MOSiR Żory. Patronat Honorowy nad Turniejami objął Prezydent Miasta Żory.

2015-01-16 08:01 Autor: wk; źródło: mat. prasowe
0

Jak radzą sobie młodzi zawodnicy MKS-u Żory na hali?

W połowie listopada zakończyły się rozgrywki mistrzowskie drużyn MKS Żory. Od grudnia rozpoczął się sezon na turnieje halowe, w których MKS Żory zanotował już pierwsze sukcesy.

2014-12-17 00:00 Autor: mkor, źródło: MKS Żory
1

Jest talent! Żorzanin w piłkarskiej reprezentacji Polski U-12

Zapowiadał się znakomicie już od co najmniej kilkunastu miesięcy. Patryk Gogół teraz został doceniony na szczeblu krajowym. Właśnie otrzymał powołanie do piłkarskiej reprezentacji Polski w swojej kategorii wiekowej.

2014-11-13 19:52 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

330 osób zagrało po raz czwarty dla Darka Budnioka

24 zespoły w 4 kategoriach wiekowych, a łącznie 330 zawodników. To liczby IV Turnieju Piłki Nożnej im. Darka Budnioka.

2014-08-26 21:52 Autor: mkor, źródło: MKS Żory
0

Turniej im. Darka Budnioka: MKS Żory 2003 zachwyca

Trwa IV turniej piłkarski im. Darka Budnioka. W zawodach rozgrywanych pod patronatem wojewody śląskiego zdążyła już zachwycić żorska drużyna.

2014-08-15 17:25 Autor: mkor, źródło: MKS Żory