Monika Wagner

Zakończyła się Liga Klubów Śląskich dla zawodników UKS Salmo Żory. Pływacy zdobyli łącznie 33 medale
0

UKS Salmo Żory: Finał Ligi Klubów Śląskich Szkół Gimnazjalnych i Licealnych

Zawodnicy UKS Salmo Żory 13 maja zakończyli zmagania w Lidze Klubów Śląskich. Po czterech edycjach żorski klub (rocznik 2001) zajął wysokie II miejsce wśród 22 startujących klubów.

2016-05-18 12:10 Autor: ps, źródło: UKS Salmo Żory
Gimnazjaliści z UKS Salmo Żory dobrze spisali się w III Rundzie Klubów Śląskich
0

Pływacy z UKS Salmo Żory wzięli udział w III rundzie Ligi Gimnazjalnej

Po dłuższej przerwie pływacy wrócili do rywalizacji o punkty w gimnazjalnej Lidze Klubów Śląskich. Uczniowie mimo ciężkiego okresu przygotowawczego do Mistrzostw Polski spisali się w Gliwicach bardzo dobrze. Postawa czworga uczniów została doceniona przez Miasto Żory, które wręczyło im stypendia sportowe.

2016-02-17 15:10 Autor: ps, źródło: UKS Salmo Żory
Szymon Jaworski z UKS Salmo Żory został pięciokrotnym złotym medalistą Mistrzostw Śląska w Gliwicach
0

Dobry występ UKS Salmo Żory na Mistrzostwach Śląska

Zawodnicy UKS Salmo Żory to multimedaliści Mistrzostw Śląska, które odbywały się na początku grudnia w Gliwicach.

2015-12-19 10:10 Autor: ps, źródło: UKS Salmo Żory
1

Złote Salmo. Bezkonkurencyjny Szymon Jaworski

W ubiegłym tygodniu w Gliwicach odbyły się letnie Mistrzostwa Śląska. UKS Salmo Żory potwierdziło ponownie swoją klasę i zdobyło 26 medali.

2015-06-20 18:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

UKS Salmo Żory nie zwalnia tempa i po raz kolejny zostaje najlepszym klubem na Śląsku

Zawodnicy UKS Salmo Żory dużymi krokami wkraczają w „duży pływacki świat”. Uczniowie z Gimnazjum nr 4 w Żorach uczestniczyli w ostatnich dniach w Grand-Prix Polski oraz w ostatniej, IV rundzie Ligi Klubów Śląskich.

2015-05-25 22:01 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
Oprócz Jaworskiego i Milbranta dobrze spisały się także dziewczęta, m.in. w sztafecie
0

W Żorach rosną talenty. Milbrant i Jaworski znowu wygrywają

III runda Ligi Klubów Śląskich w pływaniu potwierdziła - Kacper Milbrant i Szymon Jaworski mają wszystko, by w przyszłości z powodzeniem walczyć na arenie krajowej. UKS Salmo Żory znakomicie spisał się też w sztafecie mieszanej - zajmując II miejsce.

2015-03-02 20:57 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Wysokie miejsce Salmo Żory w gronie ponad 100 klubów

Pływacy Salmo Żory nieustannie potwierdzają swój talent. Dowodem na to, były chociażby ostatnie II Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Polski w Gorzowie Wlkp. Efekt? Nie tylko sporo złotych medali, ale też 8. miejsce w gronie 122 klubów po dwóch rundach rywalizacji.

2014-08-03 17:55 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
Kacper Milbrant na najwyższym stopniu podium - wygrał także w Zabierzowie
0

Salmo Żory osiąga dobry wynik w Gliwicach

Udany występ podczas Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików zaliczyli pływacy Salmo Żory. Zajęli aż 6 miejsc na podium. Cztery razy ta sztuka udała im się indywidualnie i dwa razy drużynowo.

2014-04-04 00:00 Autor: mkor, źródło: Salmo
Milbrant na I stopniu podium 200m stylem klasycznym
0

Pływanie: dwóch mistrzów Śląska z Żor!

Żory pływaniem stoją. Szymon Jaworski i Kacper Milbrant wywalczyli złote medale podczas mistrzostw Śląska, które miały miejsce w Gliwicach. Mistrzowska okazała się także sztafeta chłopców.

2013-11-22 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe