MUKS Sari Żory

Siatkówka plażowa. MUKS Sari mistrzyniami śląska!
0

Zawodniczki MUKS Sari Żory zostały Mistrzyniami Śląska w siatkówce plażowej. Finałowe zawody zostały rozegrane w Dąbrowie Górniczej.

2023-06-20 17:00 Autor: KB, źródło: UM Żory
Turniej czas zacząć. MUKS Sari Żory walczy o 2 Ligę!
0

Koszykarze MUKS Sari Żory rozpoczną dziś walkę o awans do 2 Ligi Męskiej. Pierwsze spotkanie już dziś (21 kwietnia) wieczorem.

2023-04-21 11:00 Autor: KB, źródło: UM Żory
Finał koszykarskiej 3 Ligi Mężczyzn w Żorach!
0

MUKS Sari Żory awansował do turnieju finałowego 3 Ligi Mężczyzn. Żorzanie będą walczyć o awans do 2 Ligi. Turniej odbędzie się w Żorach 21-23 kwietnia.

2023-04-05 15:00 Autor: KB
Pierwszy medal w historii. Siatkarki MUKS Sari Żory na podium Mistrzostw Śląska
0

Po raz pierwszy w historii młodziczki klubu MUKS Sari Żory zdobyły medal Mistrzostw Śląska w kategoriach młodzieżowych w piłce siatkowej dziewcząt. Zespó zajął 3. miejsce.

2023-03-15 15:00 Autor: KB, źródło: UM Żory
Siatkarski turniej z okazji 15-lecia MUKS Sari. Drużyna z Nowego Sącza najlepsza
0

W ubiegły weekend (25-26 lutego) w Żorach odbył się turniej siatkarski w kategorii czwórek dziewcząt. Został on zorganizowany w związku z 15-leciem klubu - MUKS Sari Żory.

2023-03-01 13:00 Autor: KB, źródło: UM Żory
Pierwszy mecz play-off na plus.
0

Pierwszy mecz play-off na plus. "Twierdza" nadal niepokonana

W sobotę (18 lutego) odbył się pierwszy mecz fazy play-off 3 ligi mężczyzn na szczeblu śląska. Zawodnicy MUKS Sari Żory odnieśli kolejne zwycięstwo, a "twierdza" koszykarzy z Żor pozostała niepokonana.

2023-02-20 15:00 Autor: kb
Rusza faza play-off. MUKS Sari Żory - AZS Politechnika Opolska
0

Już w najbliższą sobotę (18 lutego) zawodnicy MUKS Sari Żory rozpoczną zmagania w fazie play-off. Rywalem żorzan będzie drużyna AZS Politechnika Opolska.

2023-02-16 13:00 Autor: KB
Mecz na szczycie. MUKS Sari vs. MCKiS Jaworzno
0

Już w najbliższą niedzielę (5 lutego) czeka nas pojedynek wagi ciężkiej w 3 lidze koszykówki na Śląsku. Lider rozgrywek, MUKS Sari Żory zagra z wiceliderem, MCKiS Jaworzno!

2023-01-31 15:00 Autor: kb
Mecz na szczycie. Lider podejmuje wicelidera
0

W najbliższą niedzielę (15 stycznia) rozegrany zostanie kolejny mecz w ramach 3 Ligi Koszykówki Śląskiego Związku Koszykówki. Rywalem lidera rozgrywek, MUKS Sari Żory będzie... wicelider KTK JS Invest. Wybieracie się?

2023-01-11 11:00 Autor: KB