Piłka nożna

0

Ogólnopolska Liga Nike Playarena otwarta w Żorach

W Żorach ruszają największe w Polsce rozgrywki piłki nożnej 6-osobowej - Liga Nike Playarena. Do zawodów wciąż można dołączyć.

2015-01-10 06:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Orliki zimą. Kiedy otwarte?

Zimą boiska w naszym mieście zostaną do dyspozycji mieszkańców. Mowa o Orliku przy Szkole Podstawowej nr 3 i Orliku przy Zespole Szkół nr 8.

2014-12-11 09:12 Autor: mkor, źródło: UM
0

Derby Żor w e-futbol lidze

W II lidze rozgrywek Continental Żory wygrał z Huraganem Żory 5:2. W wyższej klasie, zaskakującej porażki doznał FC Żory.

2014-10-28 09:51 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Koniczynka nie próżnuje. Dobre wyjazdowe wyniki naszej drużyny

W Rudzie Śląskiej miał miejsce Regionalny Turniej Piłki Nożnej Halowej Olimpiad Specjalnych, w którym wzięło udział 14 zespołów. KOS „Koniczynka” działająca przy Zespole Szkół im. Matki Teresy z Kalkuty zdobyła II miejsce.

2014-10-21 09:35 Autor: mkor, Mieczysław Jakubowski
0

Gratka dla amatorów piłki

W październiku rusza Żorska Amatorska Liga Halowej Piłki Nożnej. Obecnie przyjmowane są zgłoszenia do nowego sezonu.

2014-09-10 16:27 Autor: mkor, źródło: MOSiR Żory
0

330 osób zagrało po raz czwarty dla Darka Budnioka

24 zespoły w 4 kategoriach wiekowych, a łącznie 330 zawodników. To liczby IV Turnieju Piłki Nożnej im. Darka Budnioka.

2014-08-26 21:52 Autor: mkor, źródło: MKS Żory
0

51 zawodników w otwartym turnieju piłkarskim

Paczka gwoździ - zespół o takiej nazwie wygrał Otwarty Turniej Piłki Nożnej w kat. gimnazjów. W zawodach wzięło udział siedem drużyn, które były podzielone na grupy. Potem nastąpiła faza play-off i decydujący o wszystkim finał. Jakie były składy najlepszych w naszym mieście?

2014-07-10 08:40 Autor: mkor, źródło: MOSiR Żory
0

Mundial: Żory mają swoich mistrzów świata

Mundial dla najmłodszych zorganizowano w Żorach. Wzięli w nim udział uczniowie z rocznika 2001 i mł. Łącznie wystartowało sześć drużyn, którym przypisano nazwy narodowych reprezentacji. Nie wiemy jeszcze kto najlepszy okazał się na boiskach w Brazylii, ale wiemy, która ekipa zwyciężyła w naszym mieście.

2014-07-04 20:33 Autor: mkor, źródło: MOSiR
0

E-futbol liga: Żory w czołówce

FC Żory pokonały u siebie Morgan Bruk Bud Chwałowice 5:2. Zwycięstwo nad liderem sprawia, że żorska drużyna traci do I miejsca już tylko 6 punków i ugruntowała swoją pozycję w czołówce e-futbol ligi.

2014-06-14 11:35 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Zespół Szkół nr 6 walczył na poziomie województwa

Uczniowie Zespołu Szkół nr 6 z Żor uplasowali się ostatecznie na IX miejscu w województwie śląskim. Wcześniej zawodnicy tej szkoły wygrali zawody rejonowe.

2014-05-19 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.