Piłka ręczna

MTS w wirze przygotowań
0

MTS Żory od trzech tygodni  przygotowuje się do nowego sezonu. Nasze szczypiornistki jak na razie rozegrały dwa sparingowe spotkania, oba zakończone zwycięstwem.

2017-09-06 17:38 Autor: gs, źródło: MTS Żory
Świetna wiadomość dla fanów szczypiorniaka. MTS Żory zagra w I lidze!
0

Znakomite wiadomości płyną do nas z obozu MTS-u Żory. Żorzanki w nadchodzącym sezonie wystąpią na pierwszoligowych parkietach.

2017-07-22 12:45 Autor: gs; wk
Piłkarki SP 13 najlepsze na Śląsku!
0

7 czerwca zawodniczki MTS-u Żory zwyciężyły w Finale Wojewódzkim w Piłce Ręcznej Szkół Podstawowych! Ekipa z naszego miasta pokonała drużyny z Gliwic oraz Chorzowa.

2017-06-11 15:20 Autor: gs, źródło: MTS Żory
MTS na podium
0

Kolejny sukces na koncie MTS-u. Tym razem młode piłkarki ręczne zajęły trzecie miejsce na turnieju w Bobowej „Skrzacik”.

2017-05-23 22:40 Autor: gs, źródło: materiały prasowe
Młode żorzanki vice mistrzyniami Śląska!
0

Zawodniczki MTS-u Żory pod wodzą Bartłomieja Dudy wywalczyły drugie miejsce w finale o mistrzostwo Śląska dziewcząt młodszych rocznika 2005. W turnieju triumfowała Ruda Śląska.

2017-05-13 18:29 Autor: gs, źródło: MTS Żory
MTS wygrywa II ligę!
1

MTS Żory wczoraj zakończył sezon spotkaniem z JKS-em SPR Jarosław. Żorzanki zwyciężyły 31:27, tym samym wywalczyły pozycję lidera w II lidze.

2017-04-26 07:00 Autor: gs
MTS na fotelu lidera
0

MTS Żory na własnym boisku pokonał KS Cracovię 1906 Kraków. Dzięki zwycięstwu żorzanki utrzymały pozycję lidera.

2017-04-12 08:00 Autor: gs, źródło: MTS Żory
Dobry występ dziewczyn z MTS-u
1

Zawodniczki MTS-u Żory z rocznika 2004 zajęły trzecie miejsce w Memoriale Romualda Szajdziuka. W turnieju rywalizowało osiem zespołów.

2017-04-09 11:34 Autor: gs, źródło: MTS Żory
Ostatni domowy mecz MTS-u
1

Ostatni mecz w sezonie na własnym parkiecie MTS rozegra z KS Cracovią Kraków. Żorzanki muszą wygrać to spotkanie, jeśli chcą utrzymać pozycję lidera.

2017-04-07 00:45 Autor: gs, źródło: MTS Żory
MTS Żory będzie gospodarzem Międzynarodowego Turnieju Piłki Ręcznej
0

Młodziczki Miejskiego Towarzystwa Sportowego Żory biorą udział w rozgrywkach polsko-czesko-słowackiej ligi, w ramach której odbywają się międzynarodowe turnieje. Zawody w naszym mieście będą trzecią odsłoną rywalizacji w tym sezonie.

2017-01-28 00:22 Autor: df, źródło: MTS Żory