Pływanie

Kinga Szymańska (pierwsza z prawej) wywalczyła podium na zawodach w Radlinie
0

Pływanie w Radlinie: Kinga Szymańska na podium

Czterech zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Salmo Żory wzięło udział w zawodach Ligi Klubów Śląska rozegranych na pływalni w Radlinie. W silnie obsadzonych wyścigach najlepiej spisała się Kinga Szymańska, która zajęła 3. miejsce na 50m stylem motylkowym.

2015-03-10 20:03 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Klasa sportowa o profilu pływackim w SP 17

Pływanie coraz bardziej popularne. Niedawno informowaliśmy o Międzyszkolnych Mistrzostwach Żor w pływaniu, teraz zapraszamy uczniów szkół podstawowych do klasy gdzie wiodącą dyscypliną będzie pływanie.

2015-03-04 18:07 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Około 450 uczniów walczyło o mistrzostwo Żor w pływaniu

XVI Międzyszkolne Mistrzostwa Żor w pływaniu za nami. Wzięło w nich udział około 450 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich. Najlepsi wywalczyli przepustkę do zawodów rejonowych.

2015-03-04 06:00 Autor: mkor, źródło: MOSiR Żory
Oprócz Jaworskiego i Milbranta dobrze spisały się także dziewczęta, m.in. w sztafecie
0

W Żorach rosną talenty. Milbrant i Jaworski znowu wygrywają

III runda Ligi Klubów Śląskich w pływaniu potwierdziła - Kacper Milbrant i Szymon Jaworski mają wszystko, by w przyszłości z powodzeniem walczyć na arenie krajowej. UKS Salmo Żory znakomicie spisał się też w sztafecie mieszanej - zajmując II miejsce.

2015-03-02 20:57 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Śląsk vs. Polska, czyli bitwa pływacka z udziałem pływaków z Żor

W Katowicach rozegrano mocno obsadzony miting pływacki zwany bitwą pływacką - Polska vs. Śląsk. W Puchar Silesia zwyciężyła reprezentacja Śląska, a pływacy Salmo Żory mocno przyczynili się do tego zwycięstwa.

2015-02-24 17:07 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Jakub Śliwka wicemistrzem Śląska!

Zawodnik UKS Salmo Żory, Jakub Śliwka został wicemistrzem Śląska 10-latków na dystansach: 100m stylem klasycznym i 50m stylem klasycznym. Oprócz niego w mistrzostwach Śląska w Radlinie startowali też inni pływacy z naszego miasta.

2014-12-22 21:19 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
Mistrzowie
0

Nasi pływacy zrobili furorę na mistrzostwach Śląska 13-latków

Zawodnicy Salmo Żory wygrali w łącznej klasyfikacji punktowej mistrzostw Śląska. Indywidualnie zwyciężył Szymon Jaworski, który został najlepszych zawodnikiem tych mistrzostw.

2014-12-10 17:35 Autor: mkor, źródło: Salmo Żory
0

Liga Klubów Śląskich: jak pływali żorzanie

II miejsce Jakuba Śliwki to najlepszy wynik żorzan podczas II runda Ligi Klubów Śląskich dla roczników 2004 i 2005. Te pływackie zawody odbyły się w Gliwicach, gdzie oprócz Śliwki, przyjechało jeszcze wielu innych zawodnik z naszego miasta.

2014-12-02 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
Szymon Jaworski w roli zwycięzcy
0

Szymon Jaworski bezkonkurencyjny

Pływacy UKS Salmo Żory znowu mogli zaprezentować swoje umiejętności. Tym razem podczas II edycji Ligi Klubów Śląskich Szkół Gimnazjalnych i Licealnych w Gliwicach.

2014-11-25 19:55 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

UKS Salmo Żory: świetny występ w Gorzowie

Zwycięstwo w klasyfikacji medalowej i piąte miejsce w klasyfikacji generalnej mistrzostw Polski. To efekt zawodów w Gorzowie, z których zawodnicy Salmo Żory przyjechali w świetnych nastrojach.

2014-07-13 08:33 Autor: mkor, źródło: UM