Pływanie

Szymon Jaworski został wybrany najlepszym zawodnikiem zawodów w kategorii 9-10 lat
0

Udany występ zawodników Salmo Żory w Cieszynie

Siedmioro zawodników UKS Salmo Żory wzięło udział w XIV Międzynarodowych Zawodach Pływackich o Puchar MTP Delfin Cieszyn. Żorscy zawodnicy zdobyli łącznie 15 medali.

2011-12-14 00:00 Autor: Redakcja, źródło: UKS Salmo Żory
0

Dobry występ Salmo Żory

26 listopada w Knurowie odbyły się Mistrzostwa Śląska dzieci dziesięcioletnich, w zawodach tych wśród 246 zawodników z 24 klubów, znalazła się 6 osobowa reprezentacja Uczniowskiego Klubu Sportowego” Salmo” Żory.

2011-12-02 00:00 Autor: Redakcja, źródło: UKS Salmo Żory
Kąpielisko w Roju przez większość wakacji świeciło pustkami
1

Kąpieliska świecą pustkami

Jaka jest ulubiona forma spędzania wakacji? Oczywiście odpoczynek nad wodą i kąpiel. Aktualnie przegląd wodnych propozycji w Żorach nie przestawia się zbyt imponująco.

2011-08-19 01:00 Autor: mk
0

UKS Salmo: R. Kolawa startował ze zmiennym szczęściem

Remigiusz Kolawa z UKS-u Salmo Żory walczył w Mistrzostwach Polski Juniorów 14-latków

2011-07-19 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Remigiusz Kolawa na najwyższym stopniu podium
0

Pływanie: UKS Salmo Żory z pięcioma medalami

Pływacy UKS-u Salmo Żory zdobyli 5 medali Mistrzostw Śląska Juniorów 14 lat.

2011-06-26 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Nabór do klasy o profilu piłki ręcznej
0

Miejskie Towarzystwo Sportowe oraz Gimnazjum nr 4 w Żorach ogłasza nabór uzupełniający do klasy Mistrzostwa Sportowego o profilu piłki ręcznej z poszerzonym językiem angielskim.

2011-06-09 00:00 Autor: Redakcja
Pływanie: cztery medale R. Sałbut
0

Roksana Sałbut z UKS-u Salmo Żory wywalczyła cztery medale podczas Mistrzostw Śląska w pływaniu zawodników jedenastoletnich.

2011-05-25 00:00 Autor: Redakcja, źródło: salmozory.hekko.pl