Pływanie Żory

Sukces pływaków na Otylia Swim Cup. Uczniowie wrócili do Żor z medalami
0

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 im. Otylii Jędrzejczak w Żorach wzięli udział w międzynarodowym turnieju pływackim Otylia Swim Cup. Udział w zawodach mogą zaliczyć od udanych, do Żor wrócili z kilkoma medalami.

2022-11-07 11:00 Autor: KB
Sukcesy pływaków z Żor na Mistrzostwach Polski
0

W dniach 05.07-07.07.2019 r. w Oświęcimiu odbyły się Mistrzostwa Polski w pływaniu 15-latków. Żorski klub UKS Salmo Żory zajął 14. miejsce w klasyfikacji medalowej w Polsce na 144 kluby!

2019-07-24 07:00 Autor: maj, źródło: materiały prasowe
Szymon Jaworski powołany na Mistrzostwa Europy Juniorów!
1

Żorzanin został oficjalnie powołany na Mistrzostwa Europy Juniorów w pływaniu, które odbędą się w Kazaniu (Rosja)!

2019-07-01 15:29 Autor: maj
Pływak z Żor z kolejnym złotym medalem na mistrzostwach!
0

Kolejny sukces młodego pływaka z Żor. Po ogromnych sukcesach na Mistrzostwach Śląska, Kacper Milbrant po raz kolejny stanął na najwyższym podium!

2019-06-25 10:04 Autor: maj
Żorzanin zdobył 5 medali i został Mistrzem Śląska!
4

Żorzanin Kacper Milbrant przywiózł z Mistrzostw Śląska aż 5 medali. Dzięki wygranej na dystansie 200 metrów stylem dowolnym został nowym Mistrzem Śląska w kategorii 16-18 lat!

2019-06-17 13:01 Autor: maj, źródło: materiały prasowe
Żorzanin Szymon Jaworski został Mistrzem Polski!
1

Szymon Jaworski został Mistrzem Polski Seniorów na zawodach w Olsztynie! To kolejny wielki sukces pływaka z Żor reprezentującego obecnie wrocławski klub.

2019-05-27 13:42 Autor: maj
Pływacy z Żor z kolejnymi sukcesami
0

Kolejne sukcesy żorskich pływaków na czele z Jakubem Śliwką, który został dwukrotnym Wicemistrzem Polski!

2019-01-03 12:00 Autor: jm, materiały prasowe
Kacper Milbrant Mistrzem Małopolski w pływaniu
0

Kacper Milibrant zdobył 3 medale podczas Mistrzostw Województwa Małopolskiego. Do medali dołożył również tytuł najlepszego zawodnika.

2018-11-26 10:42 Autor: szuM
Sukces żorskich pływaków na Mistrzostwach Polski
0

Podczas Mistrzostw Polski Juniorów w Olsztynie Jakub Śliwka został trzykrotnym Mistrzem Polski. Pozostali młodzi pływacy z Żor także zajęli wysokie miejsca.

2018-07-07 08:46 Autor: szuM
Zbliżają się Mistrzostwa szkół podstawowych w pływaniu
0

Wielkimi krokami zbliżają się zawody pływackie szkół podstawowych. Zapisy uczniów będą prowadzone do 22 stycznia.

2018-01-10 16:27 Autor: PS