Radlin

Dobro wraca. Irańskiemu kierowcy pomogli Polacy. Teraz chce pomóc Ukraińcom
0

Pamiętacie historię Fardina Kazemi? Kierowcy z Iranu zepsuł się ciągnik siodłowy i utknął w Polsce, a jego sytuacja wyglądała na beznadziejną. Irańczykowi pomogli Polacy, dzięki zrzutce pieniędzy mógł odebrać w Radlinie pojazd, którym wrócił do swojego kraju. Dobro wraca – Fardin zamierza teraz pojechać z pomocą do Ukrainy.

2022-03-22 10:15 Autor: bf
Podsumowujemy akcję pomiarów smogu w regionie. 7 najważniejszych wniosków
2

W lutym dziennikarze portali Rybnik.com.pl, tuJastrzębie.pl, tuWodzislaw.pl i tuŻory.pl zmierzyli poziom smogu we wszystkich gminach naszego regionu. Przedstawiamy Wam najważniejsze wnioski płynące z wyników badań.

2017-03-01 20:15 Autor: Redakcja
Młodzi pływacy z UKS Salmo Żory zdobyli łącznie 12 medali Mistrzostw Śląska, które odbyły się pod koniec maja w Radlinie
0

UKS Salmo Żory z medalami Mistrzostw Śląska 12-latków

Pod koniec maja na basenie w Radlinie odbyły się Mistrzostwa Śląska 12-latków w pływaniu, w których wziął udział Uczniowski Klub Sportowy Salmo Żory.

2016-06-03 10:00 Autor: ps, źródło: materiały prasowe
0

Salmo Żory tuż za podium po IV rundach ligi klubów Śląskich

13 czerwca w Radlinie odbyła się IV finałowa runda ligi klubów Śląska rocznika 2001. Dobrze zaprezentowali się w niej młodzi pływacy Salmo Żory.

2012-06-21 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Remigiusz Kolawa
0

Remigiusz Kolawa multimedalistą Mistrzostw Śląska Juniorów

Dwa złote i cztery srebrne medale na Mistrzostwach Śląska Juniorów wywalczył zawodnik UKS Salmo Żory Remigiusz Kolawa.

2012-03-05 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Szymon Jaworski na najwyższym stopniu podium
0

Udany występ Salmo Żory. Szymon Jaworski najlepszy

Bardzo dobrze III rundzie ligi klubów śląskich spsiali się młodzi pływacy Salmo Żory. W rozegranych w Radlinie zawodach bardzo dobrze wypadł Szymon Jaworski, który zajął I miejsce na 50 m stylem motylkowym i III miejsce na 50 m stylem grzbietowym. Na podium znalazła się również Monika Wagner, która  zajęła III miejsce na 50 m stylem motylkowym.

2012-02-20 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe