Sandra Pniak

Sandra Pniak znów na podium. Złoty medal Mistrzostw Polski!
0

Sandra Pniak po raz kolejny stanęła na najwyższym stopniu podium zdobywając złoty medal na Mistrzostwach Polski w ju-jitsu, które odbyły się w sobotę (8 kwietnia) w Krakowie.

2017-04-12 19:25 Autor: mk; źródło: mat. prasowe
Sandra Pniak z Octagonu Żory przekazuje swój medal na aukcję WOŚP
0

W ostatnich tygodniach ubiegłego roku głośno było o Sandrze Pniak, wodzisławskiej nauczycielce i trenerce judo. Pod koniec listopada, na Mistrzostwach Świata w brazylijskim ju-jitsu odniosła swój życiowy sukces - wywalczyła brązowy medal. 26-latka nie cieszyła się nim jednak zbyt długo. Wkrótce brązowy krążek znajdzie nowego właściciela za sprawą aukcji WOŚP.

2017-01-05 19:10 Autor: mk, źródło: Katarzyna Cilska
Zawodniczka żorskiego Octagonu Sandra Pniak nie zwalnia tempa
0

Wodzisławianka, trenerka Judo Kids oraz zawodniczka Octagonu Żory, poleci na prestiżowe międzynarodowe zawody Balkan Cup, które już 17 września odbędą się na Cyprze.

2016-09-07 09:00 Autor: ps, źródło: Judo Kids
Sandra Pniak zdobyła III miejsce w międzynarodowych zawodach Otwartych Mistrzostw Europy w Belgii
0

Zawodniczka żorskiego Octagonu zdobyła brąz Otwartych Mistrzostw Europy w jiu-jitsu

Zawodniczka żorskiego Octagon Team po raz kolejny odniosła sukces w międzynarodowych zawodach - tym razem zdobyła brąz European Open Championship in JuJitsu 2016 (Otwarte MistrzostwaEuropy w JiuJitsu), które odbyły się w Belgii.

2016-06-11 09:55 Autor: ps, źródło: Judo Kids Wodzisław
Zawodnicy Octagonu Żory zdobyli łącznie trzy medale Pucharu Polski i jeden medal Paris Open 2016
0

Zawodnicy Octagon Żory z medalami Paris Open i Pucharu Polski w jiu-jitsu

Zawodniczka Octagonu Żory, wodzisławianka Sandra Pniak, zdobyła w krótkim czasie dwa ważne trofea - srebro Paris Open 2016 oraz złoto Pucharu Polski BJJ w Koninie. Medale Pucharu Polski trafiły również do innych zawodników żorskiego klubu.

2016-05-13 11:18 Autor: ps, źródło: Octagon Team Żory
6 medali przywieźli z turnieju judo w Sosnowcu najmłodsi zawodnicy Octagon Team Żory
0

Najmłodsi zawodnicy Octagon Team z medalami na turnieju judo

Po raz kolejny podopieczni Sandry Pniak i Kamila Wójcika wzięli udział w sosnowieckim Turnieju Dzieci i Młodzieży w Judo. Żorzanie z klubu Octagon zdobyli sporo medali.

2015-10-24 08:00 Autor: ps, źródło: Octagon Team
0

Młodzi wojownicy przywożą 6 medali z Sosnowca

Zawodnicy żorskiego Octagonu Team, pod opieką mistrzyni świata - Sandry Pniak, wystartowali w Wojewódzkim Turnieju Judo Juniorów Młodszych, Młodzików i Dzieci. Wśród 6-osobowej grupy, złoty medal przywiozła Amelia Wilk.

2015-05-05 19:02 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Młodzi żorzanie zadebiutowali w lidze judo

Trenują judo i właśnie właśnie wystartowali w swoich pierwszych oficjalnych zawodach. Mowa o podopiecznych trener Sandry Pniak, najmłodszych zawodnikach żorskiego Octagon Team.

2015-03-24 21:05 Autor: mkor, źródło: mat. pras.