Seniorki

Mażoretki Eksplozji Żory mistrzyniami Europy!
0

- Szczęśliwe wróciłyśmy z Mistrzostw Europy Mażoretek w Chorwacji! - napisały wczoraj na swoim profilu Facebookowym zawodniczki Eksplozji Żory. Dziewczyny przywiozły ze sobą dwie nagrody.

2017-06-20 16:22 Autor: df, źródło: Eksplozja Żory
Sukces Eksplozji Żory na festiwalu mażoretek
0

23 kwietnia mażoretki Eksplozji Żory wystartowały w Festiwalu Mażoretek Parada w Czerwionce-Leszczynach. Kadetki i seniorki zajęły czołowe miejsca w kilku kategoriach.

2017-05-11 20:42 Autor: df, źródło: materiały prasowe
Eksplozja Żory „zgarnęła” trzy nagrody na festiwalu Aplauz
0

Eksplozja Żory zdobyła wszystkie miejsca podium Festiwalu Tanecznego „Aplauz”. Oprócz nagród zespołowych jury przyznało jednej z żorzanek nagrodę indywidualną.

2017-04-21 19:30 Autor: df
Ostatnie sukcesy i porażki drużyn Sari Żory
0

Młodziczki młodsze Sari Żory zafundowały ostatnio swoim kibicom sporo emocji, szczególnie w meczu z Sokołem Katowice. Z kolei druga drużyna młodziczek zakończyła już siatkarski sezon. Oto wyniki ostatnich spotkań wybranych drużyn żorskiego klubu.

2017-04-14 19:00 Autor: df, źródło: MUKS Sari Żory
IV-ligowe siatkarki rozegrały dwa mecze w miniony weekend. Zwyciężyły w jednym z nich - przeciwko Olimpowi Szczyrk
0

MUKS Sari Żory: miniony weekend udany dla żorskiego klubu

Drużyny MUKS Sari Żory rozegrały kolejne spotkania ligowe, a młode zawodniczki żorskiego zespołu wzięły udział w kolejnym etapie Kinder+Sport.

2016-03-18 13:40 Autor: ps, źródło: MUKS Sari Żory
IV-ligowe siatkarki MUKS-u Sari Żory zwyciężyły pierwszy mecz ligowy 3:1. W najbliższy weekend kolejne spotkanie o punkty
0

IV-ligowe siatkarki Sari Żory zwyciężyły na inaugurację ligi. Grały także młodsze zawodniczki

IV-ligowe siatkarki MUKS Sari Żory zwycięstwem rozpoczęły rozgrywki nowego sezonu. Swoje spotkania rozegrały także młodsze zawodniczki żorskiego klubu.

2016-03-10 11:15 Autor: ps, źródło: MUKS Sari Żory
Seniorki Sari Żory rozpoczynają walkę w IV lidze
0

Po niespełna 30 latach ruszają w Żorach rozgrywki w piłce siatkowej seniorek. W najbliższą sobotę 18 lutego godz. 16:00 na Hali MOSiR przy ul. Folwareckiej walkę na IV-ligowych froncie zainaugurują zawodniczki MUKS Sari Żory. Zarząd MUKS Sari Żory, zawodniczki oraz trener zapraszają wszystkich na to spotkanie.

2012-02-16 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe