Siatkówka Żory

Siatkówka plażowa. MUKS Sari mistrzyniami śląska!
0

Zawodniczki MUKS Sari Żory zostały Mistrzyniami Śląska w siatkówce plażowej. Finałowe zawody zostały rozegrane w Dąbrowie Górniczej.

2023-06-20 17:00 Autor: KB, źródło: UM Żory
Diamenty PLS. Żorzanka odkryciem sezonu!
0

Żorzanka, Dominika Pierzchała została uznana za odkrycie sezonu w siatkarskiej Tauron Lidze. To ogromne wyróżnieie dla młodej siatkarki z Żor.

2023-05-25 13:00 Autor: kb
Pierwszy medal w historii. Siatkarki MUKS Sari Żory na podium Mistrzostw Śląska
0

Po raz pierwszy w historii młodziczki klubu MUKS Sari Żory zdobyły medal Mistrzostw Śląska w kategoriach młodzieżowych w piłce siatkowej dziewcząt. Zespó zajął 3. miejsce.

2023-03-15 15:00 Autor: KB, źródło: UM Żory
Siatkarski turniej z okazji 15-lecia MUKS Sari. Drużyna z Nowego Sącza najlepsza
0

W ubiegły weekend (25-26 lutego) w Żorach odbył się turniej siatkarski w kategorii czwórek dziewcząt. Został on zorganizowany w związku z 15-leciem klubu - MUKS Sari Żory.

2023-03-01 13:00 Autor: KB, źródło: UM Żory
Zmiany po walnym zebraniu. Nowy zarząd MUKS Sari Żory
0

W ostatni dzień listopada odbyło się walne zebranie w klubie MUKS Sari Żory. Podczas niego wybrany został nowy zarząd klubu z prezesem na czele, a także utworzona została Komisja Rewizyjna.

2022-12-13 13:37 Autor: KB
Żorscy samorządowcy w turnieju siatkarskim
0

13 listopada w Szkole Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 10 im. Św. Jadwigi Królowej Polski w Rybniku rozegrano Turnieju Siatkówki Samorządowców Subregionu Zachodniego. W siatkarskich zmaganiach wzięli udział m.in. samorządowcy z Żor.

2021-11-17 08:46 Autor: MZ
Zacięty mecz siatkarek MUKS Sari z Energą Kalisz
0

Siatkarki MUKS Sari Żory przegrały u siebie po zaciętym meczu 2:3 z ENERGĄ MKS-em Kalisz.

2021-10-25 14:20 Autor: IM, źródło: MUKS Sary Żory
MUKS Sari Żory. Siatkarki przegrywają na inauguracji
0

Siatkarki MUKS Sari Żory przegrały w debiucie w 2. Lidze Kobiet Siatkówki z Chełmcem Wałbrzych.

2021-10-04 14:56 Autor: źródło: MUKS Sari Żory
Klub sportowy Sari Żory zmiany i plany na nowy rok
0

Wraz z nadejściem Nowego Roku w klubie sportowym Sari również pojawiły się nowe pomysły i nowe wyzwania. Przypomnijmy, że klub działa już 13 lat i cały czas się zmienia.

2020-02-06 14:31 Autor: AB, materiały prasowe
Siatkarze uhonorują Czesława Fojcika walcząc w turnieju
0

3. marca w Żorach odbędzie się turniej siatkówki dla amatorskich drużyn męskich. Celem turnieju jest uhonorowanie wybitnego siatkarza i trenera Czesława Fojcika oraz pomoc w leczeniu Łukasza Wali.

2019-02-04 09:39 Autor: km, MOSiR Żory