SPR Olkusz

Walka do ostatnich minut. MTS Żory wygrywa
0

Zespół MTS-u Żory w meczu 20. kolejki rozgrywek 1 Ligi Kobiet Grupy B wygrał z drużyną SPR Olkusz 28:26. Kibice zgromadzeni w żorskiej hali do ostatnich minut musieli drżeć o wynik starcia swoich ulubienic. Gospodynie pokazały zimną krew i ostatecznie zdołały odskoczyć rywalkom na dwie bramki. Mimo słabszej pierwszej połowy MTS wygrał to spotkanie i nadal zajmuje 2. miejsce w lidze.

2022-05-10 13:00 Autor: KB
MTS Żory przegrywa z Olkuszem
0

1-ligowe zawodniczki MTS Żory przegrywają na własnym boisku z SPR Olkusz.

2021-03-29 09:45 Autor: mk
Zwycięstwo MTS-u Żory na inaugurację sezonu!
0

Pierwsze spotkanie MTS-u w nowym sezonie można zaliczyć do udanych. Trzy punkty zostają w Żorach.

2019-09-16 20:11 Autor: JK, źródło: mtszory.pl
Piłkarki MTS-u Żory rozpoczynają sezon
0

Już w najbliższy weekend staruje nowy sezon rozgrywek I Ligi Piłki Ręcznej Kobiet. W rywalizacji o awans do krajowej elity, czyli PGNiG Superliga Kobiet ponownie wezmą udział zawodniczki Miejskiego Towarzystwa Sportowego Żory! Piłkarki rozpoczną sportowe zmagania od meczu z drużyną SPR Olkusz.

2019-09-12 16:26 Autor: JK, źródło: żory.pl
Thriller z happy endem. MTS pokonuje lidera!
0

Niespodzianka kolejki! Żorskie szczypiornistki w niedzielę po bardzo zaciętym spotkaniu pokonały lidera I ligi – SPR Olkusz 31:30.

2017-11-16 14:09 Autor: gs
Piłkarki ręczne MTS-u Żory przegrały mecz ligowy z SPR-em Olkusz i na 4 mecze przed końcem sezonu pozostają w strefie spadkowej
0

Żorskie szczypiornistki nie podołały rywalkom z Olkusza. Prezentujemy tabelę I ligi kobiet

Piłkarki ręczne MTS-u Żory przegrały mecz ligowy we własnej hali przeciwko drużynie SPR Olkusz. 16 kwietnia kolejny ważny mecz w kontekście walki o utrzymanie w I lidze.

2016-04-11 20:00 Autor: ps, źródło: materiały prasowe
Szczypiornistki żorskiego MTS-u przegrały mecz ligowy z KPR-em Kobierzyce. Kolejne spotkanie w żorskiej hali już 9 kwietnia
0

Kolejna ligowa porażka MTS-u Żory. W najbliższą sobotę mecz we własnej hali

W minioną sobotę pierwszoligowy zespół MTS-u Żory doznał kolejnej porażki. Tym razem oprawcą żorzanek był zespół KPR Kobierzyce.

2016-04-05 10:00 Autor: ps, źródło: materiały prasowe
Szczypiornistki MTS-u Żory zwyciężyły w Pucharze Polski i przegrały w lidze
0

MTS Żory: z meczu pucharowego z tarczą, ze spotkania ligowego na tarczy

Piłkarki ręczne żorskiego MTS-u zwyciężyły w finale Pucharu Polski szczebla wojewódzkiego. Niestety nie udało się żorzankom wygrać meczu ligowego z klubem SPR Olkusz.

2015-11-09 12:00 Autor: ps, źródło: MTS Żory
7 listopada w sobotę MTS Żory zagra na wyjeździe z SPR-em Olkusz
0

Żorskie piłkarki ręczne zagrają w sobotę w Olkuszu

W sobotę zawodniczki MTS-u Żory rozegrają mecz V kolejki piłki ręcznej. Ich przeciwnikiem będą szczypiornistki SPR-u Olkusz.

2015-11-05 15:00 Autor: ps, źródło: mat. prasowe