Ewa Swoboda wygrała w szczecińskim Memoriale Kusocińskiego bieg na 100 m
0

Ewa Swoboda pobiegła w Memoriale Kusocińskiego

W sobotę 18 czerwca Ewa Swoboda wzięła udział w szczecińskim Memoriale Kusocińskiego, gdzie pobiegła na 100 m.

2016-06-19 10:10 Autor: ps, źródło: mat. pras.
Ewa Swoboda z wynikiem 11,28 s na 100 m zadebiutowała w prestiżowym rzymskim mitingu ''Diamentowa Liga''
0

Ewa Swoboda zadebiutowała w rzymskiej Diamentowej Lidze

Ewa Swoboda, żorzanka będąca obecnie czołową sprinterką w naszym kraju, zanotowała debiutancki występ na Diamentowej Lidze w Rzymie.

2016-06-04 10:00 Autor: ps, źródło: materiały prasowe
0

Co za początek sezonu! Ewa Swoboda z rekordem Polski U20

W świetnym stylu rozpoczęła sezon na otwartym stadionie żorzanka Ewa Swoboda. Podopieczna Iwony Krupy podczas zawodów w austriackim St. Polten przebiegła 100 metrów w czasie 11.18 sekundy - to najlepszy wynik osiągnięty przez reprezentantki Polski na 100 metrów od 1986 roku, a zarazem nowy rekord Polski juniorek!

2016-05-27 13:00 Autor: wk; źródło: UM Żory
0

Swoboda na podium po starcie w Glasgow! [video]

Sprinterka z Żor ma za sobą bardzo dobry występ na dzisiejszym mitingu w Glasgow. Ewa zajęła trzecie miejsce w biegu na 60 metrów.

2016-02-20 16:20 Autor: wk
Fenomenalna Ewa Swoboda zwyciężyła kolejne zawody - tym razem są to prestiżowe Halowe Mistrzostwa Polski
0

Złoty medal Halowych Mistrzostw Polski dla... Ewy Swobody!

Ewa Swoboda zdobyła złoty medal Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych.

2016-02-15 13:00 Autor: ps, źródło: mat. prasowe
Ewa Swoboda po raz kolejny odnosi zwycięstwo. Tym razem w niemieckim Dusseldorfie z czasem 7.16 s wygrała bieg na 60 m
0

Kolejny fantastyczny sprint Ewy Swobody. Tym razem zatriumfowała w Niemczech

Na zawodach w niemieckim Dusseldorfie z wyśmienitej strony pokazała się żorska sprinterka, Ewa Swoboda, która triumfowała w biegu na 60 m z czasem 7.16 s.

2016-02-04 15:00 Autor: ps, źródło: mat. prasowe
Ewa Swoboda została nominowana do ''Najlepszej Lekkoatletki Europy miesiąca styczeń''. Do 5 lutego możesz oddać swój głos
0

Ewa Swoboda „Najlepszą Lekkoatletką Europy” stycznia? To zależy od Ciebie!

Do 5 lutego potrwa głosowanie na "Najlepszą Lekkoatletkę Europy" miesiąca stycznia. Plebiscyt zorganizowany jest przez organizację "European Athletics".

2016-02-03 15:55 Autor: ps, źródło: mat. prasowe
Ewę Swobodę, po świetnym występie w Luksemburgu, czekają halowe zawody m.in. w Düsseldorfie i Łodzi
2

Ewa Swoboda wystartuje w mitingu Pedro\'s Cup. Jakie zawody czekają jeszcze sprinterkę w tym roku?

Po niedawnym spektakularnym występie młodej zawodniczki UKS Czwórka Żory na mitingu w Luksemburgu, przyszedł czas na kolejne zawody halowe - 3 lutego zawody w Düsseldorfie, a później łódzki Pedro's Cup 2016.

2016-02-01 16:00 Autor: Piotr Stolorz
Zawodnicy UKS Czwórka Żory zdobyli trzy złote medale Halowych Mistrzostw Śląska w Brzeszczach
0

Potrójny złoty medal zawodników UKS Czwórka Żory na Halowych Mistrzostwach Śląska Juniorów

Trzy złote medale zdobyli zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Czwórka” Żory na Halowych Mistrzostwach Śląska Juniorów w biegach sprinterskich i skokach, które odbyły się 24 stycznia w Brzeszczach.

2016-01-30 13:48 Autor: ps, źródło: UKS Czwórka Żory
Młodzi lekkoatleci UKS Czwórka Żory z dobrymi wynikami wystąpili na zawodach w Brzeszczach i Ostrawie
0

Dobry występ zawodników UKS Czwórka Żory na zawodach lekkoatletycznych

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Czwórka Żory wystąpili 10 stycznia na zawodach lekkoatletycznych w Brzeszczach, a niemal tydzień później wybrali się na zawody do Ostrawy, gdzie bardzo dobrze się zaprezentowali. Kolejne zawody już 24 oraz 30 stycznia.

2016-01-21 11:15 Autor: ps, źródło: UKS Czwórka Żory