Szymon Jaworski

UKS Salmo z powodzeniem reprezentował Polskę i nasze miasto
0

UKS Salmo: udany start w Berlinie

W Berlinie miały miejsce Międzynarodowe Zawody Pływackie, w których uczestniczyli reprezentanci aż 27 państw z 211 klubów pływackich. W tej stawce nie zabrakło żorskiego UKS-u Salmo.

2013-03-14 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Salmo Żory tuż za podium po IV rundach ligi klubów Śląskich

13 czerwca w Radlinie odbyła się IV finałowa runda ligi klubów Śląska rocznika 2001. Dobrze zaprezentowali się w niej młodzi pływacy Salmo Żory.

2012-06-21 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Szymon Jaworski na najwyższym stopniu podium na 50 m stylem dowolnym
0

4 medale Szymona Jaworskiego na Międzynarodowym Mityngu Pływackim

4 medale na I Międzynarodowym Mityngu Pływackim w Oleśnicy wywalczył zawodnik Salmo Żory, Szymon Jaworski.

2012-03-27 00:00 Autor: Redakcja, źródło: UKS Salmo Żory
Szymon Jaworski na najwyższym stopniu podium
0

Dobry start żorskich pływaków w Cieszynie

Monika Wagner,Ania Stefaniak, Szymon Jaworski, Łukasz Stępiński i Remigiusz Kolawa reprezentowali 25 lutego reprezentowali Salmo Żoryna III rundzie zawodów pływackich "Soboty w Cieszynie".

2012-02-27 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

Udany występ Salmo Żory. Szymon Jaworski najlepszy

Bardzo dobrze III rundzie ligi klubów śląskich spsiali się młodzi pływacy Salmo Żory. W rozegranych w Radlinie zawodach bardzo dobrze wypadł Szymon Jaworski, który zajął I miejsce na 50 m stylem motylkowym i III miejsce na 50 m stylem grzbietowym. Na podium znalazła się również Monika Wagner, która  zajęła III miejsce na 50 m stylem motylkowym.

2012-02-20 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Szymon Jaworski został wybrany najlepszym zawodnikiem zawodów w kategorii 9-10 lat
0

Udany występ zawodników Salmo Żory w Cieszynie

Siedmioro zawodników UKS Salmo Żory wzięło udział w XIV Międzynarodowych Zawodach Pływackich o Puchar MTP Delfin Cieszyn. Żorscy zawodnicy zdobyli łącznie 15 medali.

2011-12-14 00:00 Autor: Redakcja, źródło: UKS Salmo Żory