Szymon Jaworski

Szymon Jaworski z trzema medalami!
0

Żorzanin Szymon Jaworski z dużymi sukcesami na Zimowych Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców w Olsztynie.

2020-12-21 09:58 Autor: mk, źródło: mat. nadesłane
Szymon Jaworski powołany na Mistrzostwa Europy Juniorów!
1

Żorzanin został oficjalnie powołany na Mistrzostwa Europy Juniorów w pływaniu, które odbędą się w Kazaniu (Rosja)!

2019-07-01 15:29 Autor: maj
Żorzanin Szymon Jaworski został Mistrzem Polski!
1

Szymon Jaworski został Mistrzem Polski Seniorów na zawodach w Olsztynie! To kolejny wielki sukces pływaka z Żor reprezentującego obecnie wrocławski klub.

2019-05-27 13:42 Autor: maj
Żorzanin z brązowym medalem w Szwajcarii
0

Szymon Jaworski z Żor wywalczył trzecie miejsce dla Reprezentacji Polski Juniorów podczas Wielomeczu Pływackiego w Sursee w Szwajcarii.

2019-04-26 09:56 Autor: maj, Joanna Kwatera
Pływak z Żor podwójnym Mistrzem Śląska!
0

W dniach 16-17 listopada w Gliwicach odbyły się Mistrzostwa Śląska Open w pływaniu. Żorzanin Szymon Jaworski wystartował w trzech konkurencjach - w dwóch wygrał, a w jednej zajął drugie miejsce na podium.

2018-11-27 11:31 Autor: jm
Worek medali Jaworskiego!
0

Owocny start w XXVIII Memoriale Marka Petrusewicza zaliczył Szymon Jaworski. Wychowanek klubu UKS Salmo, obecnie zawodnik WKS Śląsk zdobył aż cztery medale.

2017-11-24 16:21 Autor: gs, źródło: UKS Salmo Żory
Mistrzostwa Polski Juniorów w pływaniu: Szymon Jaworski, Kacper Milbrant i Piotr Zdziebło z medalami
0

Dobiegły końca trzy dniowe zmagania na Mistrzostwach Polski u-16 w pływaniu. Tegoroczna edycja rozgrywana była na basenie Wodna Nuta w Opolu. Spore sukcesy odnieśli na tych zawodach reprezentanci Żor.

2017-07-23 12:35 Autor: PS, źródło: UKS SALMO Żory
0

UKS Salmo Żory kończy sezon z tytułami Mistrza i Wicemistrza Polski

Podczas letnich Mistrzostw Polski, które odbyły się w Lublinie w dniach 15-17 lipca, zawodnicy z rocznika 2001 spisali się na złoty i srebrny medal.

2016-07-27 09:45 Autor: ps, źródło: MOSiR Żory
UKS Salmo Żory zdobył łącznie na Mistrzostwach Śląska aż 40 medali i wiele tytułów mistrzowskich
0

40 medali pływaków UKS Salmo Żory na Mistrzostwach Śląska

Za klubem z Żor kolejne udane mistrzostwa. Tym razem pływacy UKS-u Salmo na Mistrzostwach Śląska zdobyli łącznie aż 40 medali.

2016-06-26 09:35 Autor: ps, źródło: UKS Salmo Żory
Zakończyła się Liga Klubów Śląskich dla zawodników UKS Salmo Żory. Pływacy zdobyli łącznie 33 medale
0

UKS Salmo Żory: Finał Ligi Klubów Śląskich Szkół Gimnazjalnych i Licealnych

Zawodnicy UKS Salmo Żory 13 maja zakończyli zmagania w Lidze Klubów Śląskich. Po czterech edycjach żorski klub (rocznik 2001) zajął wysokie II miejsce wśród 22 startujących klubów.

2016-05-18 12:10 Autor: ps, źródło: UKS Salmo Żory