Już 10 września 5. edycja Żorskiego Cross Triathlonu. Trwają zapisy na to wydarzenie. Szczegóły na zdjęciach i poniżej!

2023-08-22 09:45 Autor: KB
Sukces żorzanki. Sabina Bartecka pojedzie na Mistrzostwa Europy
0

Jedna z czołowych polskich triathlonistek - żorzanka Sabina Bartecka, stanęła na najwyższym stopniu podium podczas Mistrzostw Polski, które odbyły się na początku lipca w Suszu.

2023-07-17 15:00 Autor: KB, źródło: UM Żory
Ironman 70.3. Sabina Bartecka w światowej czołówce
0

Swój debiut na triathlonowych Mistrzostwach Świata 70.3 Ironman zaliczyła Sabina Bartecka. Zawodniczka z Żor zaliczy go do udanych. Żorzanka zajęła 13. miejsce w swojej kategorii, wśród 262 zawodniczek.

2022-11-24 11:00 Autor: KB, źródło: UM Żory
Sukces w triathlonie. Sabina Bartecka na podium międzynarodowych zawodów
0

Za nami Challenge Roth, największe triathlonowe wydarzenie na świecie. W tym roku odbyła się 20. edycja tej imprezy. Wzięło w niej udział 3400 uczestników. Ogromnym sukcesem zakończyła zawody żorzanka, Sabina Bartecka, które zajęła drugie miejsce w kategorii W45.

2022-07-15 13:00 Autor: KB, źródło: miasto Żory