UKS Czwórka Żory

Uczniowie z Żor wśród najlepszych lekkoatletów Polski!
0

Dwa srebrne medale zdobyli lekkoatleci Klubu UKS „Czwórka” Żory na Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów, które odbyły się 14-16 lutego w Toruniu.

2020-02-20 11:07 Autor: JP / UKS Czwórka Żory
Ewa Swoboda zrezygnuje z udziału w Mistrzostwach Świata?
0

Kilka dni temu sprinterka z Żor została Mistrzynią Europy do lat 23 w kategorii bieg na 100m. Po zawodach całą Polską wstrząsnęła wypowiedź żorzanki, która zasugerowała, że może zrezygnować z występu na Mistrzostwach Świata.

2019-07-17 08:00 Autor: redakcja
Ewa Swoboda została mistrzynią Europy!
1

Żorzanka wywalczyła złoty medal na lekkoatletycznych mistrzostwach Europy do lat 23 w biegu na 100m! Ewa Swoboda obroniła tym samym tytuł, który zdobyła już dwa lata temu w Bydgoszczy.

2019-07-15 10:47 Autor: maj
Ewa Swoboda pobiła rekord Polski i zakwalifikowała się do Mistrzostw Świata!
0

Żorzanka wygrała bieg na 100 metrów podczas Memoriału Janusza Kusocińskiego w Chorzowie i zakwalifikowała się tym samym na Mistrzostwa Świata w Dosze!

2019-06-17 11:01 Autor: maj
Lekkoatleci z Żor zdobyli 9 medali (w tym 6 złotych!) na Mistrzostwach Śląska
2

Reprezentanci klubu UKS Czwórka Żory zdobyli siedem medali (w tym 4 złote!) na Mistrzostwach Śląska juniorów i seniorów, które odbyły się 25 i 26 maja w Bielsku-Białej. Dwa złote medale wywalczył również były zawodnik "Czwórki" - Paweł Dzida.

2019-06-06 10:00 Autor: maj, źródło: materiały prasowe
Zawodnicy UKS
0

Zawodnicy UKS "Czwórka" Żory pobili swoje rekordy życiowe

21 lutego w Ostrawie odbył się międzynarodowy mityng lekkoatletyczny Youth Athletics Indoor Ostrava, w którym uczestniczyli i promowali miasto najmłodsi zawodnicy UKS "Czwórka" Żory

2019-02-25 10:03 Autor: UKS Czwórka Żory
Ewa Swoboda wygrała IAAF World Indoor Tour oraz została mistrzynią Polski!
2

W sobotę Ewa Swoboda została mistrzynią Polski po biegu w Toruniu, podczas którego uzyskała wynik 7,15 sekund. To jednak nie koniec dobrych wiadomości dla 21-letniej żorzanki. Tego samego dnia dowiedziała się, że zwyciężyła również w serii mityngów IAAF World Indoor Tour!

2019-02-18 14:22 Autor: maj
Żorzanka mistrzynią Polski juniorek w biegu na 200 metrów!
1

Zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Czwórka” Żory – Zuzanna Wyppich zdobyła złoty medal w biegu na 200m w kategorii juniorek młodszych na Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów, które odbyły się w dniach 8-10 lutego w Toruniu.

2019-02-15 12:21 Autor: km, UKS Czwórka Żory
Niesamowita Ewa Swoboda znów zwyciężyła: uzyskała najlepszy wynik na świecie w tym sezonie!
1

To prawdziwy powrót w wielkim stylu - Ewa Swoboda osiągnęła najlepszy wynik na świecie w tym sezonie i wygrała mityng IAAF World Indoor Tour w niemieckim Karlsruhe!

2019-02-05 14:00 Autor: maj