UKS Czwórka Żory

Cztery medale Czwórki Żory na Mistrzostwach Śląska
0

Cztery medale, w tym dwa złote, zdobyli lekkoatleci UKS Czwórka Żory na Mistrzostwach Śląska Juniorów i Seniorów w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w miniony weekend w Częstochowie.

2012-05-17 00:00 Autor: Redakcja, źródło: UKS Czwórka Żory
0

W Gimnazjum nr 4 ruszył nabór do klasy sportowej

Gimnazjum nr 4 oraz Uczniowski Klub Sportowy Czwórka Żory ogłasza nabór kandydatów do klasy sportowej o profilu lekka atletyka, która od 1 września 2012 roku będzie działać w Gimnazjum nr 4.

2012-03-30 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

Ewa Swoboda Mistrzynią Śląska

Kolejny sukces odniosła Ewa Swoboda. Zzawodniczka UKS Czwórka Żory zdobyła złoty medal w biegu na 60 m na Halowych Mistrzostwach Śląska młodzików, które odbyły się 18 lutego w Brzeszczach.

2012-02-23 00:00 Autor: Redakcja, źródło: UKS Czwórka Żory
archiwum
0

Krzysztof Szymoszek Mistrzem Polski!

Krzysztof Szymoszek, zawodnik UKS Czwórka Żory, został po raz piąty Mistrzem Polski w skoku w dal - pierwszy raz w kategorii juniorów.

2012-02-01 00:00 Autor: Redakcja
Lekkoatleci UKS Czwórka Żory w Spale
0

Medalowe żniwo Czwórki Żory na Halowych Mistrzostwach Śląska

Świetny występ na Halowych Mistrzostwach Śląska w Lekkiej Atletyce zanotowali zawodnicy Czwórki Żory. Z rozegranych w miniony weekend zawodów złote medale przywieźli Krzysztof Szymoszek i Grzegorz Biernat. Ewa Swoboda tym razem startowała na 600 metrów i zajęła drugie miejsce.

2012-01-19 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Ewa Swoboda
1

Podsumowanie sezonu żorskich lekkoatletów

Miniony sezon letni był bardzo udany dla lekkoatletów UKS Czwórka Żory. Zdobyli 17 medali na imprezach rangi mistrzowskiej, w tym : 11 – złotych, 4 – srebrne i 2 – brązowe. Do tej kolekcji należy zaliczyć rewelacyjny rekord Polski w biegu na 100m. Opiekunem tych ambitnych sportowców jest Iwona Krupa – trener lekkiej atletyki i nauczyciel wychowania fizycznego w Gimnazjum nr 4 w Żorach.

2011-11-25 00:00 Autor: Redakcja, źródło: UKS Czwórka Żory
1

Rekord Polski Ewy Swobody

Ewa Swoboda, zawodniczka UKS Czwórka Żory, ustanowiła rekord Polski młodziczek w biegu na 100 m na zawodach ligi lekkoatletycznej, które odbyły się 24 września w Chorzowie.

2011-09-30 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

Złoty medal i rekord Śląska Ewy Swobody

Ewa Swoboda, zawodniczka UKS Czwórka Żory, zdobyła złoty medal w biegu na 100 m na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Lekkiej Atletyce, które odbyły się 18 września 2011 r. w Kędzierzynie Koźlu.

2011-09-22 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Ewa Swoboda na starcie
0

Lekkoatletyka: żorzanka najszybszą młodziczką w Polsce

Ewa Swoboda (ur. 1997) – zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Czwórka Żory” zdobyła złoty medal w biegu na 100 metrów w finale ogólnopolskich zawodów lekkoatletycznych Samsung Athletic Cup 2011.

2011-06-18 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Izabela Lubszczyk nr 781
0

Lekkoatleci Czwórki z medalami i „przepustkami” MP

Trzy medale – dwa złote i jeden brązowy zdobyli lekkoatleci UKS Czwórka Żory w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Juniorów w Lekkiej Atletyce, które odbyły się 4-5 czerwca w Częstochowie.

2011-06-11 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe