UKS Salmo Żory

To największe osiągnięcie Jakuba Śliwki
0

Jakub Śliwka na Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców w Pływaniu w Lublinie wywalczył finał A z czasem 2,20,82.

2021-05-05 12:02 Autor: mk
Sukcesy pływaków z Żor na Mistrzostwach Polski
0

W dniach 05.07-07.07.2019 r. w Oświęcimiu odbyły się Mistrzostwa Polski w pływaniu 15-latków. Żorski klub UKS Salmo Żory zajął 14. miejsce w klasyfikacji medalowej w Polsce na 144 kluby!

2019-07-24 07:00 Autor: maj, źródło: materiały prasowe
Szymon Jaworski powołany na Mistrzostwa Europy Juniorów!
1

Żorzanin został oficjalnie powołany na Mistrzostwa Europy Juniorów w pływaniu, które odbędą się w Kazaniu (Rosja)!

2019-07-01 15:29 Autor: maj
Żorzanin z brązowym medalem w Szwajcarii
0

Szymon Jaworski z Żor wywalczył trzecie miejsce dla Reprezentacji Polski Juniorów podczas Wielomeczu Pływackiego w Sursee w Szwajcarii.

2019-04-26 09:56 Autor: maj, Joanna Kwatera
Pływacy z Żor z kolejnymi sukcesami
0

Kolejne sukcesy żorskich pływaków na czele z Jakubem Śliwką, który został dwukrotnym Wicemistrzem Polski!

2019-01-03 12:00 Autor: jm, materiały prasowe
Worek medali Jaworskiego!
0

Owocny start w XXVIII Memoriale Marka Petrusewicza zaliczył Szymon Jaworski. Wychowanek klubu UKS Salmo, obecnie zawodnik WKS Śląsk zdobył aż cztery medale.

2017-11-24 16:21 Autor: gs, źródło: UKS Salmo Żory
Młodzicy UKS SALMO z sukcesami
0

Dobry występ żorskich pływaków. Zawodnicy UKS SALMO wywalczyli trzecie miejsce w klasyfikacji zespołowej w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 13-letnich w Bochni.

2017-06-22 22:04 Autor: gs, źródło: UKS SALMO Żory
Sukcesy pływaków UKS-u SALMO Żory na pierwszych w tym roku zawodach
0

W Gliwicach, Dąbrowie Górniczej i Radlinie pływacy żorskiego UKS-u rozpoczęli tegoroczne zmagania w ramach Ligi Klubów Śląskich. Na pierwszych zawodach wysoką formę pokazali zawodnicy kategorii 15 lat i starsi oraz z rocznika 2004.

2017-02-27 19:20 Autor: df, źródło: UKS SALMO Żory
Znamy wyniki 18. edycji międzyszkolnych mistrzostw w pływaniu
0

Młodzi pływacy z żorskich podstawówek rywalizowali w minionym tygodniu w międzyszkolnych mistrzostwach. Do 18. edycji zawodów zgłosiła się rekordowa liczba placówek. Poznajcie zwycięzców poszczególnych konkurencji.

2017-02-17 16:25 Autor: df, źródło: MOSiR w Żorach
Zawodnicy UKS Salmo Żory to multimedaliści
0

Mistrzostw Śląska ,które odbywały się od 25 do 26 listopada 2016 w Gliwicach. Klub UKS Salmo Żory reprezentowały dwie zawodniczki: Agnieszka Tomasiak i Izabela Kusak oraz sześciu zawodników: Szymon Jaworski, Piotr Zdziebło, Olaf Pajączkowski, Kacper Cielecki, Natan Piotrowski, Filip Pichnar i najmłodszy Jakub Śliwka, który startował w kategorii Open.

2016-12-04 10:01 Autor: mż, źródło: materiały prasowe