Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku

Żorzanka zdobyła mistrzostwo Polski w piłce nożnej!
0

Antonina Dzierżęga została mistrzynią ogólnopolskiego turnieju PZPN "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" czyli oficjalnych Mistrzostw Polski!

2019-05-07 11:27 Autor: maj
Młodzi piłkarze z Żor w gronie najlepszych w województwie
0

Po trzech dniach emocjonujących rozgrywek w Sosnowcu poznaliśmy piłkarskich mistrzów województwa śląskiego w kategoriach U-8, U-10 i U-12. W finałach wojewódzkich XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” drużyna SP 1 Żory zajęła wysokie miejsce, a jeden z jej zawodników otrzymał nagrodę specjalną.

2017-04-11 16:45 Autor: df, źródło: materiały prasowe
Młodzi piłkarze i piłkarki z Żor walczą o finał na Narodowym
0

Drużyny piłkarskie do lat 8, 10 i 12 z Żor biorą udział w finałach wojewódzkich XVII edycji ogólnopolskiego turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Najlepsze zespoły zagrają w finale na Stadionie Narodowym w Warszawie.

2017-03-28 19:30 Autor: df, źródło: materiały prasowe
0

Olimpijczycy z ZS 6 Żory na Stadionie Narodowym

Uczniowie naszej szkoły, reprezentowali województwo śląskie podczas finału XV edycji turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Zawody te są uznawane za nieoficjalne Mistrzostwa Polski w piłce nożnej. W gronie 16 najlepszych zespołów z rocznika 2003, nasza drużyna SP 13 Żory zajęła IX miejsce w Polsce.

2015-05-09 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
Drużyna MKS SP – 13 Żory rocznika 2001
0

MKS SP-13: drugie miejsce w pucharze Tymbarku

Drużyna piłkarzy Młodzieżowego Klubu Sportowego z SP-13 zajęła drugie miejsce w XI Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku

2011-05-17 00:00 Autor: Redakcja