Zawody pływackie

Wiktoria Trzeciak zajęła II miejsce w klasyfikacji generalnej ISM Sobota zdobywając w rundzie finałowej dwa srebrne medale
0

UKS Salmo Żory: za nami runda finałowa ISM Sobota w Cieszynie

Za nami finałowa, IV runda zawodów ISM Sobota w Cieszynie, w której udział wzięli młodzi pływacy Uczniowskiego Klubu Sportowego Salmo Żory.

2016-05-28 11:15 Autor: ps, źródło: UKS Salmo Żory
Młodzi pływacy z Żorskiej Szkoły Pływaniu zdobyli łącznie 9 medali i zajęli III miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów w Woli
0

Dobry występ Żorskiej Szkoły Pływania na zawodach w Woli

W sobotę 16 kwietnia w II Wiosennych Zawodach Pływackich wzięło udział łącznie 26 klubów, wśród których znalazła się Żorska Szkoła Pływania. Żorscy młodzi pływacy osiągnęli bardzo dobre wyniki.

2016-04-22 11:00 Autor: ps, źródło: Żorska Szkoła Pływania
Szymon Jaworski z UKS Salmo Żory został pięciokrotnym złotym medalistą Mistrzostw Śląska w Gliwicach
0

Dobry występ UKS Salmo Żory na Mistrzostwach Śląska

Zawodnicy UKS Salmo Żory to multimedaliści Mistrzostw Śląska, które odbywały się na początku grudnia w Gliwicach.

2015-12-19 10:10 Autor: ps, źródło: UKS Salmo Żory
UKS Salmo Żory w II Rundzie Ligi Śląskich Klubów
0

UKS Salmo Żory w II rundzie Ligi Klubów Śląskich

W środę 18 listopada żorscy pływacy rywalizowali na basenie „Olimpijczyk” w Gliwicach. Uczniowie Gimnazjum nr 4 z Żor osiągali bardzo dobre wyniki.

2015-11-27 11:40 Autor: ps, źródło: UKS Salmo Żory
0

Mistrzostwa Żor w pływaniu: szkoły podstawowe

To była impreza z rozmachem. Ponad 400 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych wzięło udział w XV Międzyszkolnych Mistrzostwach Żor w Pływaniu. Zwycięzcy konkurencji indywidualnych wywalczyli „przepustkę” do udziału w zawodach rejonowych.

2014-04-01 00:00 Autor: mkor, źródło: MOSiR Zory
0

W wodzie żaden przestępca mu nie ucieknie! Policjant z Żor pływa najlepiej

Podinspektor Grzegorz Matuszek, szef wydziału kryminalnego w Żorach reprezentował śląskich policjantów w 45. Międzynarodowym Maratonie Pływackim.

2012-07-26 00:00 Autor: Redakcja
Szymon Jaworski na najwyższym stopniu podium
0

Dobry start żorskich pływaków w Cieszynie

Monika Wagner,Ania Stefaniak, Szymon Jaworski, Łukasz Stępiński i Remigiusz Kolawa reprezentowali 25 lutego reprezentowali Salmo Żoryna III rundzie zawodów pływackich "Soboty w Cieszynie".

2012-02-27 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe