Żory

Swoboda tuż za podium
0

Ewa Swoboda zajęła czwarte miejsce podczas lekkoatletycznych zawodów w Hengelo. Żorzanka startowała w gronie wymagających rywalek.

2017-06-12 09:43 Autor: gs
Piłkarki SP 13 najlepsze na Śląsku!
0

7 czerwca zawodniczki MTS-u Żory zwyciężyły w Finale Wojewódzkim w Piłce Ręcznej Szkół Podstawowych! Ekipa z naszego miasta pokonała drużyny z Gliwic oraz Chorzowa.

2017-06-11 15:20 Autor: gs, źródło: MTS Żory
Wybory do rad parafialnych: kto, kogo i po co będzie wybierał?
2

Dzisiaj wierni w kościołach Archidiecezji Katowickiej poznają kandydatów do rad parafialnych. Wyjaśniamy, po co przeprowadzane są te wybory i jaki będzie ich przebieg.

2017-06-11 11:03 Autor: tora; wk
Tour de Pologne przemknie przez Żory!
0

Kolarski Tour de Pologne na chwilę zagości w Żorach. Podczas czwartego etapu uczestnicy wyścigu przejadą przez nasze miasto.

2017-06-08 21:39 Autor: gs, źródło: UM Żory
Piłkarski weekend: B klasa na szóstkę
0

Dobry występ w minionej kolejce zanotowały drużyny z klasy B. Jedność Rogoźna, Polaris Żory oraz Iskra Rowień cieszyły się z wygranych. Zespoły z A klasy nie miały tyle szczęścia.

2017-06-05 18:53 Autor: gs
Po 10 latach pociąg papieski wrócił do Żor
0

W sobotę mieszkańcy Żor przywitali na stacji kolejowej pociąg papieski. Przyjazd pociągu jest wyrazem wdzięczności kolejarzy za pontyfikat i nauczanie Papieża Polaka – św. Jana Pawła II.

2017-06-05 10:03 Autor: wk
Uczniowie SP 15 Mistrzami Śląska!
0

Uczniowie SP 15 reprezentujący klub Jastrzębski Węgiel zwyciężyli w Finałowym Turnieju Minisiatkówki Kinder + Sport województwa śląskiego. Młodzi siatkarze pod koniec czerwca zawalczą o tytuł Mistrzów Polski.

2017-06-04 22:03 Autor: gs, źródło: materiały prasowe
Żorska Amatorska Liga Orlika kończy sezon
0

W sobotę 27 maja w miasteczku westernowym Twinpigs odbyło się oficjalne zakończenie sezonu rozgrywek Żorskiej Amatorskiej Ligi Orlika. Po raz czwarty mistrzostwo zdobyła „BA-HA Provita Żory”.

2017-06-03 13:54 Autor: gs, źródło: MOSiR Żory
Dzień dziecka na sportowo
0

Dzień Dziecka już za nami, jednak w Żorach świętujemy z najmłodszymi dalej. Już w najbliższą niedzielę Dzień dziecka na sportowo z MOSiR-em.

2017-06-02 23:21 Autor: gs
SP 15 Mistrzem Polski!
0

W dniach 25-28.05.2017 w Głuchołazach odbył się  Ogólnopolski Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej „Czwórki” Chłopców. W turnieju brali udział mistrzowie województw,  a województwo Śląskie reprezentowane było przez Szkołę Podstawową nr 15 Mistrzostwa Sportowego w Żorach.

2017-06-01 21:07 Autor: mat. prasowe