zamknij

Wideo

Oto nowy spot promujący Żory. Podoba się Wam?

Rynek z karuzelą, tereny należące do KSSE, apartamenty na Promiennej, przyprzedszkolny plac zabaw, a także autobus Bezpłatnej Komunikacji Miejskiej możemy zobaczyć na najnowszym spocie promującym nasze miasto w ramach kampanii „Zostań naszym sąsiadem”.

2017-08-23 Autor: Miasto Żory; źródło: YouTube.pl
Oceń publikację: + 1 + 18 - 1 - 16

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (3):
 • ~Arteks 2017-08-24 12:16:26

  Spoty reklamowe mają to do siebie aby pokazać coś w sposób przesłodzony czyli to co jest najlepsze i czym warto się pochwalić. A tu ku mojemu całkowitemu zdziwieniu pokazano pusty rynek..., kapenę (to tak jakby się lansować 5-letnim autem tata - żenada), a nawet w tle zajarzyła się sylweta ruiny dworca kolejowego... Kiepskie wrażenie robiły też postawione byle jak hangary fabryczne z łąkami w tle. Wyglądało to jak postawione w nieładzie magazyny - a nie zakłady które mają coś produkować. Można było to zrobić innym ujęciem i może wyglądałoby to lepiej. Czy były jakieś pozytywy? Tak - scena z nowym blokiem i autostrada. Wiem, że w Żorach jest mało miejsc którymi można się pochwalić ale zamiast pokazywania kapeny lepiej było pokazać kawałek zmodernizowanej Wiślanki, pokazałbym Park Cegielnia, jakąś imprezę w miasteczku westernowym i zabawę ludzi w Aquarionie. Niedawno widziałem w TV klip o Grodzisku Mazowieckim. Małe miasteczko, a sprytnie pokazali Flirta z nazwą stacji... A Żory kapenę... Będę to opowiadał znajomym transportowcom z różnych miast w czasie jakichś naszych biesiad jako coś przezabawnego. :D

  6 4
 • ~Bernard 2017-08-29 20:24:30

  Dworzec PKP z oknami zabitymi płytami OSB...

  4 1
 • ~Serge Boite 2017-09-02 09:39:49

  ale lipny ten spot. zrobiony bez pomysłu, zle zmontowany, ujęcia całkowicie z dupy.

  3 1

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Sonda

Czy obawiasz się koronawirusa?Oddanych głosów: 1582