Wiadomości
4 poszukiwanych mniej. Skuteczna akcja policji
Żorscy policjanci zatrzymali w miniony piątek czterech poszukiwanych mieszkańców Żor w wieku od 19 do 34 lat. Jeden z nich został dodatkowo przyłapany na prowadzeniu pojazdu w stanie nietrzeźwości, nie posiadając uprawnień.
W miniony piątek w ręce policjantów wpadło aż czterech poszukiwanych. Trzech z nich: 19-latek, 27-latek i 34-latek byli poszukiwani na podstawie wydanych przez Sąd Rejonowy w Żorach nakazów zatrzymania i doprowadzenia do zakładów karnych bądź aresztów śledczych.
Ostatni z zatrzymanych to 30-latek, który w stanie nietrzeźwości wsiadł za kierownicę samochodu. Policjanci udaremnili mu dalszą jazdę po tym, jak do oficera dyżurnego wpłynęło telefoniczne zgłoszenie o podejrzeniu, że kierowca jadący mazdą przez aleję Jana Pawła II jest najprawdopodobniej pijany.
Zobacz także
- Badanie alkomatem potwierdziło stan nietrzeźwości i wykazało, że mężczyzna ma w wydychanym powietrzu ponad 3 promile alkoholu - informuje żorska policja. - Ponadto okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, jest również poszukiwany przez jastrzębski sąd.
Cała czwórka trafiła już do więzienia, gdzie odbywa orzeczone przez sąd kary pozbawienia wolności.
Zobacz także
Komentarze (0):
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Najczęściej czytane
-
Śmiertelny wypadek na przejściu dla pieszych. Jedna osoba nie żyje (AKTUALIZACJA)
42218 -
Remont w centrum Żor. Mieszkańcy niezadowoleni
10631 -
W środę wyścig kolarski w Żorach. Będą utrudnienia w ruchu
9326 -
Śmieszek otwarty. Ruszył sezon kąpielowy
8657 -
Znasz ich? Policja poszukuje podejrzanych o kradzież
7101
Najwyżej oceniane
-
Jest prawomocny wyrok. Miejska spółka przegrała w sądzie
+36 / -2 -
Są dane GUS-u. W Żorach przybywa mieszkańców
+32 / -6 -
Niezwykły ogród w Żorach. Stworzyli go mieszkańcy
+34 / -11 -
Kierowcy zapowiadają protesty na stacjach paliw. Również w Żorach
+28 / -7 -
Ponad 110 km/h w zabudowanym. Kierowcy stracili prawo jazdy
+17 / -2
Najczęściej komentowane
-
Remont w centrum Żor. Mieszkańcy niezadowoleni
5 -
Śmiertelny wypadek na przejściu dla pieszych. Jedna osoba nie żyje (AKTUALIZACJA)
4 -
Ryzyko przekroczenia poziomu pyłu PM2,5. Mogą być negatywne skutki
4 -
Zmiana organizacji ruchu na ul. Klimka. Ruszają prace
3 -
Sprawca z Ukrainy po alkoholu. Samochód wylądował na boku
1
Alert tuZory.pl
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert