Aż 20 bramek w meczach trzech żorskich klubów. Ich postawa nie zadowala

2015-10-26, Autor: ps, źródło: mat. prasowe
W meczach MKS-u Żory, LKS-u Baranowice i Jedności Rogoźna padło łącznie aż 20 bramek. Niestety żadnego z tych spotkań nie udało się żorzanom przechylić na swoją korzyść.

24 października o godz. 14:30 rozpoczęły się mecze dwóch żorskich klubów rybnickiej klasy A - MKS-u ŻoryJedności Rogoźna. MKS podejmował na własnym stadionie wicelidera tabeli - Unię Książenice. Choć piłkarze z Żor zdołali wyprowadzić kilka składnych akcji, to żadna z nich nie skończyła się bramką. Do przerwy Unia prowadziła 2:0, by w II połowie dołożyć jeszcze trzy i ostatecznie MKS Żory przegrał aż 0:5. Dużo więcej bramek padło w Radziejowie, gdzie miejscowa drużyna MKS-u 32 rozgromiła zespół z Rogoźnej 8:3. Zamykająca tabelę A klasy Jedność ma zaledwie 3 punkty na koncie i jest faworytem do spadku.

LKS Baranowice mecz rozgrywał w niedzielę. Wyjazd na mecz ze Zrywem Bzie nie był przyniósł LKS-owi ani jednego punktu. Piłkarze z Baranowic przegrali 1:3 i nadal zajmują dolne rejony tabeli.