Aż 5 bramek w drugiej połowie. LKS Baranowice wygrywa

2022-10-10, Autor: KB

W meczu 9. kolejki rybnickiej A-klasy LKS Baranowice-Żory podejmował Sygnały Gotartowice. Mecz był bardzo emocjonujący, choć wynik po pierwszej połowie mógł na to nie wskazywać. Do przerwy był remis, 0-0. Natomiast w drugiej odsłonie padło aż pięć bramek. Ostatecznie to piłkarze z Żor wygrywają ten mecz 3:2.

9. kolejka tego sezonu rybnickiej A-klasy przeszła już do historii. Wczoraj (9 października) swój mecz rozgrywał LKS Baranowice-Żory. Rywalem były Sygnały Gotartowice.

Pierwsza połowa nie zapowiadała tak dużych emocji w drugiej odsłonie gry. Po przerwie worek z bramkami rozwiązał się, a LKS Baranowice-Żory wygrał to spotkanie 3:2.

Wygrana pozwoliła na utrzymanie 4. miejsca w tabeli A-klasy. Strata do liderującego Ruchu Stanowice wynosi 8 punktów. Za tydzień rywalem LKS-u będzie Borowik Szczejkowice.

LKS Baranowice-Żory - Sygnał Gotartowice 3:2 (0:0)

Bramki: Koleczko, Kos, Koźliński

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0