Bezradni piłkarze. KS Żory czerwoną latarnią ligi

2014-09-22, Autor: mkor, źródło: KS Żory
Ostatnie miejsce w tabeli ligi okręgowej zajmują piłkarze KS-u Żory. W ostatniej kolejce nasza drużyna przegrała u siebie z Unią Bieruń Stary 1:3.

To był ważny mecz dla żorskiego zespołu. Unia wydawała się być rywalem w zasięgu KS-u, tym bardziej, że przed meczem dzieliła ich różnica zaledwie 2 punktów.

Niestety, już na początku meczu żorzanie stracili gola. Stało się to na tyle niefortunnie, że piłkę do własnej bramki wpakował Dariusz Samek. KS rzucił się do odrabiania strat. Gospodarze mieli swoje okazje, ale razili nieskutecznością. W 63. minucie czerwoną kartkę otrzymał napastnik KS-u - Tomasz Pudełko. Od tego momentu zacznie trudniej było naszym zawodnikom wyrównać.

W 90. minucie stracili gola na 0:2. Honorowe trafieni chwilę potem zdobył jeszcze Rybak, ale ostatni głos należał do gości i to oni wygrali w Żorach 3:1.

Porażka sprawiła, że ekipa Ireneusza Gabrysiaka nie odbiła się od dna tabeli. W następnej kolejce KS Żory zagra z AKS-em Mikołów.

KS ŻORY - KS UNIA BIERUŃ STARY 1 : 3 (0:1)

SKŁAD KS ŻORY : Byczek, Gajo, Dyląg, Steleblak B, Kajzerek, Banaś, Buchalik, Pudełko, Steleblak T,Gruszczyński, Samek