Wiadomości
Brak odbioru odpadów? Można zgłosić reklamację
Miasto Żory informuje, że w przypadku braku odbioru śmieci mieszkańcy mogą zgłosić reklamację. Należy je zgłaszać bezpośrednio do Urzędu Miasta lub Przedsiębiorstwa Techniki Sanitarnej ALBA. Czas na zgłoszenie reklamacji wynosi do 3 dni roboczych od daty przewidywanego odbioru.
Mieszkańcy Żor mogą zgłosić reklamacje w przypadku braku odbioru odpadów. Reklamacje należy zgłaszać do Zespołu Gospodarowania Odpadami komunalnymi w Urzędzie Miasta Żory pod numerami telefonów: 32 43 48 141 lub 32 43 48 140 oraz do Przedsiębiorstwa Techniki Sanitarnej ALBA z Chorzowa pod numerem telefonu 880 887 943.
Swoje uwagi można również zgłaszać w sprawie funkcjonowania Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. W tym celu należy również kontaktować się z Urzędem Miasta lub do firmy odpowiedzialnej tj. PreZero Recycling Południe z Knurowa pod numerem telefonu 32 435 68 80.
Zobacz także
Czas na zgłoszenie reklamacji wynosi do 3 dni roboczych od daty odbioru odpadów. Reklamacje zgłaszane w dzień odbioru nie będą uwzględniane.
Zobacz także
Komentarze (0):
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Najczęściej czytane
-
UOKiK stawia zarzuty 11 przewoźnikom z m.in. Żor: podejrzenie zmowy przetargowej w przetargu wartym 1,3 mld zł
5650 -
Żory stawiają na prąd, a nie wodór. Nowe autobusy elektryczne odmienią flotę BKM
5438 -
Do zamknięcia porodówki w Żorach pozostało kilka tygodni. Urząd: regres demograficzny przełożył się na finanse
3341 -
Poszukiwani zatrzymani w ramach ogólnopolskiej akcji. W Żorach zatrzymano 5 osób
3225 -
Nowy Żorek przy tężni w Parku Cegielnia. Towarzyszy mu filiżanka cappuccino
2911
Najwyżej oceniane
-
Polacy wybrali! Karol Nawrocki wygrywa w Polsce i w Żorach
+31 / -13 -
UOKiK stawia zarzuty 11 przewoźnikom z m.in. Żor: podejrzenie zmowy przetargowej w przetargu wartym 1,3 mld zł
+13 / -0 -
Żorzanin Jan Konwa świętował setne urodziny
+9 / -0 -
Oszustwo na rzekomą fundację w Żorach. Ona oszukiwała, on groził świadkom
+7 / -0 -
Zmarł Dariusz Filak pokazywał, że niepełnosprawność to nie ograniczenie.
+7 / -0
Najczęściej komentowane
-
Żory stawiają na prąd, a nie wodór. Nowe autobusy elektryczne odmienią flotę BKM
1 -
Do zamknięcia porodówki w Żorach pozostało kilka tygodni. Urząd: regres demograficzny przełożył się na finanse
1 -
Wakacje za pasem. W tych miejscach odbędą się kontrole autobusów
0 -
Oszustwo na rzekomą fundację w Żorach. Ona oszukiwała, on groził świadkom
0 -
Zaatakował i ukradł pieniądze, później wrócił i ranił ofiarę nożem. 39-latkowi grozi 15 lat więzienia
0
Alert tuZory.pl
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert