Wiadomości
Child Alert! Cała Polska szuka uprowadzonej Amelki i jej matki
Policjanci poszukują 3-letniej Amelki i jej matki Natalii, które dzisiaj około godziny 10:00 zostały uprowadzone przez dwóch zamaskowanych mężczyzn sprzed bloku przy ul. Hallera 47 w Białymstoku. Publikujemy komunikat Śląskiej Policji.
Do uprowadzenia doszło przed blokiem mieszkalnym przy ul. Hallera 47 w Białymstoku dzisiaj, 7 marca br., ok. godz. 10:00.
Z ustaleń wynika, że sprawcami uprowadzenia byli dwaj zamaskowani mężczyźni, którzy wepchnęli Amelię i jej matkę do samochodu marki Citroen, który później został porzucony.
Zobacz także
Dziewczynka ma niebieskie oczy i jasne włosy spięte w kok. Ubrana była w różową kurtkę, szarą czapkę z pomponem, szare spodnie i granatowe buty.
Na czas funkcjonowania Child Alert uruchomione zostało Call Center pod nr 995, na które można przekazywać wszelkie informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionych.
Wszystkie osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu dziewczynki i jej mamy, proszone są o pilny kontakt z najbliższą jednostką Policji. Na czas funkcjonowania Child Alert uruchomione zostało Call Center pod nr 995, na które można przekazywać wszelkie informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionych.
Zobacz także
Komentarze (0):
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Najczęściej czytane
-
[AKTUALIZACJA] Sytuacja opanowana. Trwa dogaszanie
25466 -
Pożar na Kolejowej: seria wybuchów, zniszczone budynki i ewakuacja mieszkańców. Zatrzymano 33-latka [wideo]
23241 -
Powstanie nowy park handlowy w Żorach. Ten ma być "największy w regionie"
16674 -
Fala imigrantów w Żorach? W sieci krąży niepokojące wideo, to fake news!
12484 -
Woda na Rajskiej Fali najcieplejsza w regionie. Internauci zabrali głos
11613
Najwyżej oceniane
-
UOKiK stawia zarzuty 11 przewoźnikom z m.in. Żor: podejrzenie zmowy przetargowej w przetargu wartym 1,3 mld zł
+13 / -0 -
Oszustwo na rzekomą fundację w Żorach. Ona oszukiwała, on groził świadkom
+12 / -0 -
Pożar na Kolejowej: seria wybuchów, zniszczone budynki i ewakuacja mieszkańców. Zatrzymano 33-latka [wideo]
+8 / -0 -
Trzy oszustwa w Żorach. 46-latek stracił kilkadziesiąt tysięcy złotych!
+6 / -0 -
Nowa Nadzieja (Konfederacja) organizuje Turniej i Piknik Strzelecki w Żorach
+5 / -0
Najczęściej komentowane
-
Powstanie nowy park handlowy w Żorach. Ten ma być "największy w regionie"
2 -
Wypadek na Szczejkowickiej. 76-latek najechał na 79-letniego rowerzystę
1 -
Kolejny Żorek w Żorach. Przy Rajskiej Fali zobaczymy Plażowicza [FOTO, WIDEO]
1 -
Tragiczny bilans wakacyjnych wypadków. Już 67 ofiar śmiertelnych w dwa tygodnie!
0 -
Święto Policji w Żorach. Awanse, wyróżnienia i jubileusz służby kobiet [FOTO]
0
Alert tuZory.pl
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert