Wiadomości
Do mieszkania wpadła pijana kobieta. Matka z dzieckiem w szoku
Wtargnęła do cudzego mieszkania, wystraszyła matkę z dzieckiem, a potem sięgnęła na półkę po alkohol i 20 złotych leżące na stoliku. Nie reagowała na prośby opuszczenia mieszkania, a kiedy na miejsce przybyli policjanci nie wykonywała ich poleceń. 47-latka została zatrzymana. Badanie alkomatem wykazało u niej ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.
W minioną sobotę, przed godziną 11.00 do mieszkania w dzielnicy Kleszczówka wtargnęła obca kobieta. W mieszkaniu wraz z małym dzieckiem przebywała 28-latka, którą zszokowała nieoczekiwana sytuacja. 47-latka jakby nigdy nic przemieściła się do pokoju dziecka, usiadła na łóżku, a kiedy została poproszona przez właścicielkę mieszkania o jego opuszczenie wstąpiła w nią agresja.
- Zdenerwowana 28-latka w obawie o swoje bezpieczeństwa wraz z dzieckiem wyszła na zewnątrz, zamknęła za sobą drzwi na klucz i zwróciła się o pomoc do policjantów. Kiedy ci przybyli na miejsce okazało się, że nieproszona w odwiedziny kobieta raczy się alkoholem trzymając w ręku 20-sto złotowy banknot należący do właścicielki mieszkania - relacjonuje Kamila Siedlarz z żorskiej komendy policji.
Zobacz także
47-letnia mieszkanka powiatu pszczyńskiego została zatrzymana i doprowadzona do komendy, a tam poddana badaniu na alkomacie. Urządzenie wykazało u niej ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.
Kobieta wkrótce usłyszy zarzuty. Za naruszenie miru domowego grozi jej kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku
Zobacz także
Komentarze (0):
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Najczęściej czytane
Najwyżej oceniane
-
Jest prawomocny wyrok. Miejska spółka przegrała w sądzie
+34 / -2 -
Są dane GUS-u. W Żorach przybywa mieszkańców
+32 / -6 -
Niezwykły ogród w Żorach. Stworzyli go mieszkańcy
+34 / -11 -
Kierowcy zapowiadają protesty na stacjach paliw. Również w Żorach
+28 / -7 -
Sprzedawali podrabianą odzież. Policja przejęła towar
+22 / -2
Najczęściej komentowane
-
Remont w centrum Żor. Mieszkańcy niezadowoleni
3 -
Zmiana organizacji ruchu na ul. Klimka. Ruszają prace
3 -
Ryzyko przekroczenia poziomu pyłu PM2,5. Mogą być negatywne skutki
1 -
„Pelleciarze” na lodzie. Płacą za pellet krocie... jak go znajdą
0 -
Ranking PAS: zmiany na podium w likwidacji kopciuchów. Pomorze liderem, Śląsk wciąż wysoko
0
Alert tuZory.pl
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert