Druga połowa zaprzepaściła cały wysiłek. Spadek to już formalność

2015-05-11, Autor: mkor, źródło: KS Żory
Piłkarze KS-u Żory pomimo dobrej pierwszej połowy przegrali kolejne spotkanie. Tym razem okazali się gorsi od Unii Bieruń Stary, której ulegli 0:3.

Piłkarze KS-u w pierwszej połowie byli bliżsi objęcia prowadzenia, ale brakowało im skuteczności. M.in. po strzale Gajka piłka trafiła w słupek.

W drugiej połowie swoje szanse mieli jeszcze Kurpinski, Pudełko, czy Wajda, ale żaden z nich potrafił wpakować piłki do siatki. Gola w 65. minucie zdobyli za to gospodarze. Potem skutecznie kontrowali i jeszcze przed ostatnim gwizdkiem wykorzystali dwie podbramkowe sytuacje.

Do końca sezonu zostało siedem meczów i KS Żory nie ma już praktycznie szans na utrzymanie. W zespole zapowiadają jednak, że chcą sobie jak i kibicom jeszcze coś udowodnić. W tej chwili żorzanie mają na koncie 4 punkty i do przedostatniej drużyny w tabeli tracą 16 punktów.

W następnej kolejce KS zagra na wyjeździe z AKS-em Mikołów. Początek 16 maja o godz. 17:00.

S UNIA BIERUŃ STARY - KS ŻORY 3 : 0 (0:0)
SKŁAD KS ŻORY: Tide G., Pawłowski, Dyląg, Hein, Kasprzyk, Kurpiński, Czerwiec, Gajek, Witak, Pudełko, Wajda REZERWOWI: Kwiatkowski ŻÓŁTE KARTKI: Pudełko, Hein, Pawłowski.

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0