Dwie równe połowy. MTS Żory wygrywa w Krakowie

2023-02-07, Autor: KB

Szczypiornistki MTS-u Żory w weekend zmierzyły się z Cracovią w meczu I ligi piłki ręcznej kobiet. Mecz zakończył się zwycięstwem żorzanek 34:24.

Zespół MTS-u Żory udał się do Krakowa, aby rozegrać spotkanie w ramach I ligi piłki ręcznej kobiet.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się przewagą czterech bramek zespołu gości. Było 17:12. Po przerwie zawodniczki z Żor kontynuowały dobrą grę i zdobyły tyle samo bramek. Również 12 oczek zdobyła ekipa Cracovii, więc obie połowy zakończyły się tym samym wynikiem. Ostatecznie to żorzanki wygrały ten mecz 34:24.

Na pochwałę zasługuje przede wszystkim Karolina Kanicka, która zdobyła 7 bramek. Po 5 bramek rzuciły Zuzanna Mikosz, Iga Barska oraz Aleksandra Sójka.

Już w ten weekend żorzanki podejmą na własnym parkiecie zespół Sośnica Gliwice. Mecz w sobotę o 18:00.

Cracovia - MTS Żory 24:34