Dziewiątka pokonana. MTS Żory z kolejnym zwycięstwem

2022-05-15, Autor: KB

Wczoraj zawodniczki MTS-u Żory rozegrały mecz w ramach 21. kolejki 1 Ligi piłkarek ręcznych. Zespół MTS-u mierzył się na wyjeździe z Dziewiątką Legnica. Zawodniczki z Żor zdołały pokonać rywalki 32:26 i przynajmniej do dzisiaj mają taką samą liczbę punktów co liderki z Chorzowa. Za tydzień ostatnie spotkanie tego sezonu.

Sobotnie spotkanie było przedostatnim meczem tego sezonu. Zawodniczki z Żor pojechały do Legnicy na mecz z Dziewiątką. Dzięki zwycięstwu żorzanek 32:26 zrównały się one punktami z liderkami z Ruchu Chorzów.

Mecz od początku był nerwowy, ale zawodniczki MTS-u zdołały narzucić swoje warunki gry. Do przerwy prowadziły 18:14. Po przerwie gra nie zmieniła się, a przyjezdne powiększały swoją przewagę, by ostatecznie zwyciężyć sześcioma bramkami.

MTS Żory pokonał Dziewiątkę Legnica 32:26 i aktualnie ma tyle samo punktów co liderki, Ruch Chorzów. Zawodniczki z Chorzowa swój mecz rozegrają jednak dopiero dzisiaj. Za tydzień ostatni mecz tego sezonu, MTS Żory zmierzy się w Krakowie z Cracovią.

Dziewiątka Legnica - MTS Żory 26:32

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0