Edukacja

Żorski Tischner z Wizytą na Krecie
0

Od 10 do 14 lutego uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 im. ks. prof. J. Tischnera uczestniczyli w wizycie partnerskiej w średniej szkole zawodowej w mieście Heraklion na Krecie.

2020-02-25 201 Autor: JP / ZS2
Prace młodych żorzan nagrodzone w ogólnopolskim konkursie
0

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży „Nudzi Misie” dwójka młodych żorzan zajęła miejsce na podium.

2020-02-24 134 Autor: JP / MOK Żory
Uczniowie z Żor wśród najlepszych lekkoatletów Polski!
0

Dwa srebrne medale zdobyli lekkoatleci Klubu UKS „Czwórka” Żory na Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów, które odbyły się 14-16 lutego w Toruniu.

2020-02-20 1566 Autor: JP / UKS Czwórka Żory
Bal szkolny w SP4 w Żorach
0

15 lutego 2020 uczniowie klas 6, 7 i 8 z Szkoły Postawowej nr 4 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego w Żorach oraz zaprzyjaźnionych szkół uczestniczyli w uroczystym balu.

2020-02-20 700 Autor: JP / ZSP7 / SP4
Uczniowie Tischnera w finale Pojedynku na Słowa
0

Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Żorach znaleźli się w finale 17. Pojedynku na Słowa i zajęli II miejsce.

2020-02-17 175 Autor: JP / ZS2
Międzyszkolny konkurs poetycki – można przesyłać prace
0

Organizatorzy międzyszkolnego konkursu poetyckiego „Daj mi słowo” zachęcają uczniów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego do przesyłanie prac do 28 lutego.

2020-02-15 211 Autor: JP
Uczennica „Miarki” wśród najlepszych autorów fantastyki
0

Zuzanna Białas uczennica I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Miarki w Żorach zajęła II miejsce w XI Ogólnopolskim Konkursie Literackim na Opowiadanie Fantastyczne „Pigmalion Fantastyki”.

2020-02-10 1798 Autor: JP, źródło: 1LO