zamknij

Wiadomości

Fatalna jakość powietrza w Żorach

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Katowicach alarmuje o bardzo jakości powietrza w Żorach.

Reklama

Zgodnie z komunikatem Inspektorat Ochrony Środowiska dziś, tj. 8 listopada jakość powietrza ze względu na poziom pyłu zawieszonego w Żorach jest zła.

Zaleca się ograniczyć wszelkie aktywności na wolnym powietrzu, szczególnie w przypadku osób starszych, chorych, dzieci i kobiet w ciąży.

Przyczyną dzisiejszego smogu „warunki meteorologiczne utrudniające rozprzestrzenianie się zanieczyszczeń w sytuacji wzmożonej emisji z sektora bytowo-komunalnego”, czyli – innymi słowy – palenie węglem w domowych piecach i brak wiatru.

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 29

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~inspektor9922 2019-11-10
    21:10:11

    8 6

    Na oczyszczacze powietrza dla dzieci w przedszkolach nie ma pieniędzy, ale na oczyszczacze dla urzędników już tak. Od zeszłego roku oczyszczacze znajdują się we wszystkich pokojach w urzędzie miasta, a dzieciaki dalej muszą się dusić w tym syfie...

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuZory.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuZory.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuZory.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy kiedykolwiek próbowano was oszukać fałszywymi sms-ami?Oddanych głosów: 384