IV liga: siatkarki rozpoczęły od zwycięstwa

2014-02-17, Autor: mkor, źródło: ŚZPS
Udanie zainaugurowały nowy sezon seniorki Sari. Żorzanki w 1. kolejce pokonały Orła Kozy 3:1. Spotkanie rozegrano w hali przy ul. Folwareckiej.

Nasz zespół od początku dominował we własnej hali. Pierwsze dwa sety Sari wygrało do 18 i do 20. W trzeciej odsłonie przydarzyło się coś niezrozumiałego. Przyjezdne wygrały z łatwością. Wynik 25:14 dla Orła mógł wprowadzić trochę niepokoju o dalsze losy spotkania.

Zobacz fotogalerię >>

Niepotrzebnie. Przegrany trzeci set podziałał na żorski zespół jak płachta na byka. Żorzanki zreewanżowały sie rywalkom jeszcze bardziej okazałym zwycięstwem bo 25:11 i ostatecznie zwyciężyły w całym meczu 3:1.

W następnej kolejce, seniroki Sari Żory jadą do Katowic. 21 lutego zmierzą się tam z UKS 06 Katowice - Południe.

MUKS Sari Żory - Gimnazjum LKS Orzeł Kozy 3:1 (25:18, 25:20, 14:25, 25:11)
Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0