Kadetki Sari Żory: 8 tygodni bez punktów

2013-11-25, Autor: mkor, źródło: Sari Żory
Zaledwie 1 punkt. Tyle udało się zgromadzić kadetkom MUKS Sari Żory w pierwszym etapie rozgrywek obecnego sezonu. Rozpoczęły już kolejny i punktują znacznie lepiej.

Kadeti Sari swój jedyny punkt ugrały już w pierwszym meczu. Wtedy prowadziły nawet z Jedynką Rybnik 2:0, ale ostatecznie uległy 2:3. To były dobre złego początki. Od tego momentu zespół potrafił ugrać co najwyżej jednego seta w każdym meczu. Ostatecznie, Sari okazało się gorsze od Zorzy Wodzisław, UKS-u Krzanowice, UKS-u Jedynki Rybnik oraz EDU-SPORT Bielsko-Biała.

Dziewczyny rozpoczęły walkę o miejsca 33 – 41. Już w pierwszym meczu przerwały złą passę i pokonały3:0 (25:12, 25:22, 25:17) KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice. Tydzień później rozprawiły się z SV MOSiR Zabrze, wygrywając 3:1 (25:9, 23:25, 25:12, 25:21).

Przeciwnikami naszej drużyny w tej fazie rozgrywek będą jeszcze: MKS Bielsko-Biała i Silesia Volley MSK MOSiR Mysłowice. W środę Sari zagra na wyjeździe w Mysłowicach.